İş Dünyasında Hangi Yazılım Şirketi Öne Çıkıyor?

   Teknoloji, farklı web tasarım şekillerini mümkün kılsa da insanlık geliştikçe, elindeki yetmemeye başlar ve tasarımlar gelişime muhtaçtır.

   İş Dünyasında Hangi Yazılım Şirketi Öne Çıkıyor?

   Gelişen teknoloji insanlar arasındaki iletişimi de kolaylaştırmaktadır. İnsanlar çok daha anlık ve detaylı bir şekilde teknoloji sayesinde haberleşebilmektedir. Şirketler arasında ve şirket içinde çok daha detaylı ve amaç odaklı iletişime ihtiyaç duyulmaktadır. Bu iletişim için teknolojinin gelişimiyle paralel olarak çeşitli ve farklı amaçlara uygun yazılımlar geliştirilmektedir. Ancak bu yazılımlar son derece karmaşık kodlarla oluşturulduğundan, şirketler için uygun olan özel yazılımlar başka şirketler tarafından müşteri şirketlere yazılmaktadır. Peki, bu yazılımları kimler hazırlamaktadır?

   Codex nedir

   Bu yazılımları şirketlerin iletişim ihtiyaçları uygun şekilde ilgilenen İstanbul yazılım firmalarından biri olan Codex’dir. Uygulanan kodlama işlemi webde, Windows’ta ve mobilde olmak üzere farklı platformlarda kullanıma hazır platformlar oluşturmaktadır.

   Codex ürünleri

   DYS sistemi evrakları şirket içerisinde güvenlikle dolaştırmak için kodlanmaktadır. Bu sayede şirket binasının içerisindeki koşuşturma azalmakta ve evraklar güvenle seyahat etmektedir. CDX modüler ERP sistemidir. Bu sistem iş süreçlerinden tekliflere kadar pek çok farklı alanda çalışanlara yardımcı olmayı amaçlar. İş Yönetimi ise yazılım içerisinde görev ve iş takibini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Mobili de desteklemektedir.

   Framework dünya standartlarında bulunan, Windows ve web tabanlı gelişmiş bir frameworktür. Bağımsız çalışabilir ve Codex’in tümüyle kendine ait kodlamasını içerir. E-Ticaret ile pos ile ödeme işlemleri dahil olmak üzere tüm satış işlemlerini sağlayabileceğiniz elektronik bir ticaret platformuna erişebilirsiniz. SDP yazılım takibini yapmayı sağlar. Bu sayede bakım yüklerinden kurtarır. Image Process ile resimler, grafikler üzerinde imaj işlemlerini kolaylıkla yapabilmek mümkündür. Veteriner ise Türkiye’de bulunan pek çok veterineri ulaşılabilir kılar ve GPS sayesinde yol tarifi yapabilir. Sizce de tüm bu ürünler iş hayatı yaşayan bir kişinin büyük yardımcısı olmaz mı?

   Teknoloji, farklı web tasarım şekillerini mümkün kılar. Ancak insanlık geliştikçe, elindeki yetmemeye başlar ve elindekini durmaksızın geliştirmek ister. Karmaşıklaşan dünyada örümcek ağı misali gelişen iş dünyasında Codex’in amacı şirketlerin teknolojiden yararlanarak düzen içerisinde işlemesine yardımcı olmak. Bu sektörde güvenirliğin ilk sırada olduğu aşikar. Öncü haline gelmek ise teknolojiyi kullanma kalitesi ve güvenirliği sağlamakta saklı. Codex’se bu konularda iddialı olduğunu belli eden sayılı kuruluşlardan.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.