iPhone’ların arkasını da ekran olarak kullanabilirsiniz

   Rus bir şirket tarafından üretilen kılıflar ile iPhone’larınızın arka kısmını da ekran olarak kullanabilir ve şarjınızın yaklaşık 9 saat daha fazla dayanmasını sağlayabilirsiniz.

   iPhone’ların arkasını da ekran olarak kullanabilirsiniz

   Telefonunuzun arkasını ikinci bir ekran olarak kullanabiliyorsunuz

   iPhone kullanıcılarının çoğunun ilk defa duyacağı bir üründen söz edeceğiz bugün. Telefonlarınızın arkasına takacağınız bir kılıf ile arka kısmının da ekrana dönüştüğünü bilenden çok bilmeyen vardır tahminimce. Zaten bu teknoloji şu an Türkiye’de bulunmuyor ve geldiğinde de fiyatı dolayısıyla pek satılacağını düşünmüyorum. Zira şu an 200 TL’ye yakın olan fiyatı ülkemize giriş yaptığı taktirde vergiler dahil 250 TL’den aşağı olmaz. Gelelim bu pahalı sistemin ne olduğuna.

   Rus şirketi YotaPhone tarafından geliştirilen kılıflar sayesinde telefonunuzun arkasını ikinci bir ekran olarak kullanabiliyorsunuz. Bu kılıfa popSLATE deniliyor. Kılıf sayesinde telefonunuzun arkasındaki ekrandan haber takip edebilir ve kitap okuyabilirsiniz. Saat uygulaması ön ekranı açmadan vakitten haberdar olabilirsiniz. Bu şekilde hem daha tasarruflu olan kılıf, ayrıca ekstra 9 saatlik şarj özelliği sunuyor size hem de bu denli özelliğe sahip ve hemen hemen diğer kılıflarla aynı kalınlıkta. İsterseniz ekrana koyacağınız bir resim ile sıradan bir kılıf havası oluşturabilirsiniz. Bir liste oluşturabilir veya not tutabilirsiniz. Bunun dışında daha ayrıntılı özellikleri mutlaka vardır ama temel özellikler bir ürünü aldıran etkenlerdir.

   Ülkemizde şu an maalesef bulunmuyor fakat isteyenler Rus veya diğer satılan ülkelerin sitelerinden satın alabilirler. Belirtmeyi unuttuğum bir şey var ki şu an sadece iPhone 6 ve 6 Plus için üretildiği .6 için olan modelin 99 dolar, 6 Plus için üretilen modelin ise 129 dolardan satıldığını belirtelim.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.