iPhone 7 Tam Bir Servet

   Zaman azaldıkça, iPhone 7 ile ilgili bilgilerin sızmasında artış olmaya başladı. Şimdi de iPhone 7 fiyatları ortaya çıktı.

   iPhone 7 Tam Bir Servet

   Piyasaya çıkacak olan iPhone 7 hakkında her geçen dakika bir bilgi daha sızdırılıyor. Cihaz tanıtımına günler kala çift kamera özelliği ve renk seçenekleri ile ilgili değişimler sızdırılan haberler arasındaydı. Şimdi ise iPhone 7 fiyatları hakkında bilgiler paylaşılmaya başladı. Sızdırılan bu son haberlere göre de kişilerin iPhone 7 için büyük bir servet ödemesi gerektiği anlaşılmış oldu.

   Günden güne artan ve 7 Eylül’de piyasaya çıkacak olan iPhone 7’yi konu alan haberler, artık kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. Merakla beklenen ve en son teknolojinin yansımalarının yer aldığı iPhone 7, analistler tarafından yorumlanırken, Çin’den bomba gibi bir haber ortaya çıktı. Çin kaynaklı olan ve popüler olarak nitelendirilen Weibo blog sitesi, iPhone 7 fiyatları hakkında bir paylaşımda bulundu. Piyasaya çıkacak olan yeni cihazda 16 GB hafızalı ürünlerin yer almayacağını hatırlatan site, fiyatların çok yüksek olduğuna da dikkat çekti.

   İşte iPhone 7 serisinin fiyatları

   Çin kaynaklı blog sitesinin yapmış olduğu paylaşımda net rakamlara yer verilmiştir. Çin’de geçerli olacak bu fiyatlara göre, ülkemizdeki telefon piyasasında bir tahmin yapmak oldukça güç. Çünkü vergiler ve ek masraflar cihaz fiyatlarını hep yukarıya çıkarmaktadır. Şu an yapılan fiyat tahminlerinin geneline baktığımız zaman, piyasada en yüksek modelli iPhone olan 6S modeli ile yakınlık dikkat çekmektedir.

   Buna göre; 32 GB’lık model 790 Dolar, 128 Gb’lık model 990 Dolar ve 256 GB’lık model ise 1060 Dolar’dan piyasaya çıkacak. Fakat Çin kaynaklarının vermiş olduğu bu rakamlar, Çin’de sembol haline gelecek rakamlardır. Türkiye fiyatları ise, 100 ya da 200 Dolar daha fazla olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.