iPhone 7 Serisinin Türkiye Satış Fiyatı Ne Kadar?

   14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye’de satışa çıkan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin resmi etiket fiyatları paylaşıldı.

   iPhone 7 Serisinin Türkiye Satış Fiyatı Ne Kadar?

   Dünya genelinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran yeni modelleri ile birlikte pek çok ülkeye giriş yapmayı başaran Apple’ın yeni satışa çıktığı ülkelerden bir tanesi de Türkiye oldu. 14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye’deki mağazalarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri yerini aldı.

   Peki, kaç para?

   Telefon modelleri hakkında en çok merak edilen detay cihazın Türkiye’deki satış fiyatları oldu. Kullanıcılar genelde operatörler üzerinden taksitli bir şekilde satın aldığı cihazlar için piyasa değerlerinin çok üzerinde bir ödeme yapmak zorunda kalırken peşin ödeme ile telefonu satın alacak kişilerin ne kadarlık bir ücret ödeyeceği soru işaretiydi.

   İşte fiyatlar!

   Yapılan son açıklamalar ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin satış fiyatları paylaşıldı. Piyasada 32, 128 ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile satılan modeller, bu bakımdan 3 farklı etiket fiyatını sahip. Kullanıcılar yeni bir telefon almak istediğinde öncelikli olarak depolama alanı seçerek bu doğrultuda yeni telefonu satın alması gerekiyor.

   Kuşkusuz en düşük fiyat 32GB modelleri için belirlenirken kullanıcıların iPhone kalitesini yaşamak adına yüksek etiket fiyatlarını ödemesi gerekiyor. Farklı renk seçeneklerinin de olduğu telefon için kullanıcılar Türkiye’deki satış mağazalarına giderek daha uygun fiyatlar üzerinden yeni iPhone modellerini satın alabilir. Fakat peşin olarak telefonu satın almak istemeyen kişiler için şu anda tek seçenek operatörler tarafından sunulan teklifler.

   Fiyatlar ise şöyle;

   iPhone 7 fiyatları;

   iPhone 7 32GB                  3249 TL

   iPhone 7 128GB               3649 TL

   iPhone 7 256GB               4049 TL

   iPhone 7 Plus fiyatları;

   iPhone 7 Plus 32GB        3799 TL

   iPhone 7 Plus 128GB      4199 TL

   iPhone 7 Plus 256GB      4599 TL

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.