iPhone 6S Almanın Tam Zamanı

   iPhone 7 tanıtıldı ve bu durum en çok iPhone 6S alacaklara yaradı. İşte yeni fiyatlar.

   iPhone 6S Almanın Tam Zamanı

   Dün tanıtımı gerçekleştirilen iPhone 7’den sonra, iPhone 6 ve iPhone 6S modellerinin fiyatlarında bir düşüş olacak mı, herkes tarafından merak ediliyordu. Birçok mağaza ve Apple yetkili firmalarının güncel fiyat listelerine baktığımızda ise, beklenen fiyat düşüşlerinin yaşandığını görüyoruz.

   Tanıtımı yapılmasına rağmen, iPhone 7 modellerinden bir cihaz almak isteyen kişilerin önümüzdeki haftayı beklemeleri gerekiyor. Her yeni modelin tanıtımının ardından diğer modellerinde düşüşlere giden Apple, bu sene de kullanıcılarını şaşırtmadı. Fakat daha yeni ürün piyasaya çıkmadan mevcut ürünlerde indirime gidilmesi, Apple tarafından yapılan bir ilktir.

   Apple yeni ürünlere yer veriyor

   Apple resmi internet sitesindeki fiyatların, başlangıç paketi olarak adlandırılan cihazlarda değişmediği dikkatimizi çekiyor. Fakat daha çok tercih dilen ve kullanıcılara daha fazla kullanım alanı imkânı sunan cihazlarda ciddi bir indirim söz konusudur. İndirime uğrayan cihazlara baktığımız zaman dikkatimizi çeken ilk durum 16 GB ve 64 GB’lık ürünlerde hiçbir değişikliğin olmamasıdır. Böyle bir durum hakkında yorum yapılacak olursa da uzmanların en büyük beklentisi, harika eklentiler ile piyasaya çıkacak olan iOS 10’dur.

   İşte fiyatlar

   İndirime uğramış ürünlerin yaklaşık olarak bir hafta önceki fiyatları değerlendirildiğinde, 500 Türk Lirası’na yaklaşan bir düşmeden söz edebiliriz.

   • iPhone 6S 32 GB: 2750 TL
   • iPhone 6S Plus 32 GB: 3150 TL
   • iPhone 6S 128 GB: 3150 TL
   • iPhone 6S Plus 128 GB: 3550 TL

   Fiyatlardan da anlaşılacağı üzere en az indirim tutarı 500 Türk Lirası’dır. Fakat 6S Plus 128 GB ürününe baktığımız zaman tam olarak 1000 Türk Lirası indirim olduğunu görüyoruz. İndirime uğrayan bu ürünler ile birlikte Apple ürünlerine geçiş yapmak isteyen kişilere de büyük bir fırsat sunulmuş oluyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.