İndirme Gerektirmeyen En İyi 5 Online Video Düzenleme Programı

   Bilgisayarınıza program indirmeden, en iyi 5 ücretsiz online video düzenleme programlarından birini seçerek videolarınızı çevrimiçi olarak düzenleyebilirsiniz.

   İndirme Gerektirmeyen En İyi 5 Online Video Düzenleme Programı

   YouTube ve diğer ücretsiz YouTube alternatifleri gibi çevrimiçi sosyal video paylaşım kuruluşları ve video yapmak, uzmanların seçici alanı olmaktan çıkıyor. Artık Windows veya Mac PC’nize herhangi bir program indirmeden videoları çevrimiçi olarak düzenleyebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan internet ile saygın bir kuruluş ilişkisi. Bu yazıda indirme gerektirmeyen en iyi 5 ücretsiz online video düzenleme programlarını inceledik.

   Bu ücretsiz online video düzenleme programlarının çoğu amatör olarak kabul edilse de video düzenleme dünyasına yeni gelip gelmediğinize bakılmaksızın, bu online video düzenleme programlarıyla hızlı bir şekilde video oluşturabilirsiniz. İyi bir bilgisayarınız varsa, ücretsiz ve açık kaynaklı video düzenleme yazılımlarını da kullanabilirsiniz.

   1. Veed

   Veed Video Düzenleme Programı

   Veed, herkesin etkili videolar oluşturmasını ve kitlelerini geliştirmesini sağlayan çevrimiçi bir video düzenleme programıdır. Videoları yönetme ve farklı görünümlere göre kanalize etme gibi bazı yararlı özellikleri destekler. Hatta müşteriler videolara resim ekleyebilir, onları kırpabilir, metin ekleyebilir veya üzerlerine çizim yapabilir. Veed ayrıca, yayınlanacağı kanala göre videolar yapabilen bir çevrimiçi medya video yapma aparatı olarak da çalışır.

   Başlıca döndürme, kırpma, resim, çıkartma, ifade ekleme gibi özellikler mevcut. Müşteriler, nesnel bir videoyu aktararak, farklı vurgulara göre değiştirerek ve değiştirilen videoyu hızlı bir şekilde teslim ettikten sonra indirerek, cihaz aracılığıyla çevrimiçi video görüntüleri bile yapabilirler. Veed, yaratıcı anlatımı kullanarak, özelleştirilmiş işaretleme ile çevrimiçi video reklamlar oluşturmayı çok basit ve hızlı hale getirir.

   2. InVideo

   InVideo Video Düzenleme Programı

   İster bir YouTube tanıtımı ister iş programı veya müzik videosu yapmak isteyin, InVideo dakikalar içinde yeterli kalitede videolar yapmanızı sağlayacak çok doğal bir video düzenleme programıdır.

   Düzenlerden stok filme ve kullanımı süper kolay bir editoryal yöneticiye kadar şaşırtıcı, dahice videolar yapmak için ihtiyacınız olan her şey mevcut. En harika özelliği ise tüm bunların ücretsiz bir hesap ile yapılabiliyor olması. InVideo acemi dostu, süper sezgisel ücretsiz çevrimiçi video düzenleyicidir ancak ana dezavantajı, dışa aktarma video süresinin 15 dakika ile sınırlandırılmış olmasıdır.

   3. FlexClip

   FlexClip Video Düzenleme Programı

   FlexClip, önemli noktalarla dolu ücretsiz ve harika bir çevrimiçi video düzenleme programıdır. Yalnızca videoları çok hızlı bir şekilde dağıtmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda size iş, vakıf, etkinlik, yemek, spor vb. alanlarda gruplandırılmış 2,5 milyon video ve hazır resim içeren bir kitaplığa giriş izni verir.

   FlexClip ile, gruplamalarınızda çok fazla metin kaplaması olmadan, zengin metin stilleri ve kayda değer efektlerle dikkat çekebilir ve aynı şekilde kesimler arasında yumuşak değişiklikleri birleştirebilirsiniz. Ayrıca, FlexClip’in açı oranı vurgusu, Facebook, YouTube, Instagram Stories ve daha sonra bazıları dahil olmak üzere farklı sosyal aşamalar için gereken kapsamlara uyacak şekilde boyutları ve organizasyonları gruplamanıza izin verir.

   FlexClip’i kullanmak için indirme yapmanız veya gizli bilgilerinizi vermeniz gerekmez.

   4. PowToon

   PowToon Video Düzenleme Programı

   PowToon, açıklayıcı bir amaca hizmet edebilecek filmler oluşturmanın iyi bir yoludur. Bir tür bilgi veya eğitmen işlevi görecek bir video istiyorsanız, PowToon tartışmasız kullanmanız gereken web sitesidir. Canlı arka planlar üzerine bindirilmiş kağıt kesiklerinin aslında dijital bir modelini kullanmanıza izin verir. Sürükle ve bırak moda sahiptir.

   Reklam ve pazarlama videosu, infografik video, video reklamları ve sunuma benzer çeşitli koşullar için birçok video şablonu sağlar. Ayrıca 1:1 SQ., 16:9 yatay ve 9:16 dikey filmler oluşturmanıza izin verir. Bireysel video çekimlerinizi ekleyebilir veya Storyblocks’taki yerleşik video kaynaklarını kullanabilirsiniz. PowToon’un temiz bir tuval üzerinde veya alternatifinizin canlı bir arka planı üzerinde düzenleyeceğiniz birçok kişi ve nesne çizimlerinden birini kesinlikle seçebilirsiniz.

   Ücretsiz model, dışa aktarma videonuzda Powtoon marka filigranı çıkarabilir ve videoyu HD yüksek kalitede 3 dakikaya kadar dışa aktarabilirsiniz, ancak MP4 olarak dışa aktarmazsınız.

   5. Clipchamp

   Clipchamp Video Düzenleme Programı

   Clipchamp, videoları çevrimiçi olarak ücretsiz olarak oluşturmak ve değiştirmek için ihtiyaç duyacağınız temel aygıtları sunan bir çevrimiçi video düzenleme programıdır. Kendi kaydınızı kullanmaya veya mevcut bir taslağı değiştirebilirsiniz. Ek olarak videoları, resimleri ve slayt gösterilerini tek bir görevde üst üste bindirmenizi sağlayan bir ekran kaydedici ve “Resim içinde Resim” özellikleri içerir. Bu da öğretici alıştırmalar yapmak veya devam eden etkileşimi kaydetmek için makul hale getirir. IGTV, Facebook, YouTube ve TikTok gibi farklı aşamalara uygun farklı platformlar için altyapı destekler.

   Ücretsiz hesap, videonuzu 480p kalitesinde kaydetmenize izin verir. 720p ve 1080p HD videolar günümüzde standart olduğu için bu önemli bir dezavantajdır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.