İnce ve Güçlü: Asus ZenBook 3 UX390UA

   Asus ZenBook 3 UX390UA adının verildiği yeni bir dizüstü bilgisayar tanıtılırken, cihaz en çok güçlü ve ince yapısı ile dikkat çekti.

   İnce ve Güçlü: Asus ZenBook 3 UX390UA

   Son dönemlerde iddialı modelleri ile piyasaya giriş yapan Asus, yeni bir modelin daha tanıtımını gerçekleştirdi. Resmi olarak yapılan tanıtım etkinliği ile birlikte Asus ZenBook 3 UX390UA resmen görücüye çıkarılırken, cihazın bugüne kadarki en ince tasarım olmasının yanı sıra güçlü donanımları da barındırması, Asus’u ve yeni modelini ön plana çıkardı.

   Zenbook ailesi güçleniyor!

   Asus ZenBook 3 UX390UA tanıtımı ile birlikte Asus’un en önemli ailelerinden birisi olan Zenbook için de iyi bir geliştirme yapılmış durumda. Yüksek özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Asus ZenBook 3 UX390UA, bu bakımdan şimdiden pek çok kullanıcının favorileri arasında yer aldı.

   Asus ZenBook 3 teknik özellikleri neler?

   Yeni dizüstü bilgisayarında en çok dikkat çeken detay 11,9 milimetrelik bir kalınlık oldu. Bilgisayarda çok fazla bu kadar ince bir tasarım görülmezken, aynı zanda 910 gramlık ağırlığı ile kolay taşınabilir bir ürün üretilmiş durumda. Asus’un bu çizgilerden en önemli ve ilk modellerinden birisi olan Asus ZenBook 3 UX390UA donanımlarıyla da çok güçlü. Açıklamalara göre cihazda yer alan donanımlar şöyle;

   7. nesil Intel Core i7 “Kaby Lake” işlemci

   8 GB RAM

   512G SSD depolama alanı

   Cihaz ile ilgili en çok merak edilen fiyat olurken, ASUS ZenBook 3 UX390UA’nın tavsiye edilen satış fiyatı 5499 TL olacak. Fakat satış noktalarında bu fiyatlarda değişiklikler olabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.