IKEA Raf Görünümlü Hoparlör

   Mobilya üreticisi IKEA, akıllı hoparlör sektörüne de adım atıyor.

   IKEA Raf Görünümlü Hoparlör

   Aslında bu durum geçen yıl da biliniyordu fakat haberleri kaçırmış olabilirsiniz. İsveç menşeli, dünyaca ünlü mobilya üreticisi IKEA yeni seri bir akıllı hoparlör yapmak için Sonos ile işbirliğine girdi ve SYMFONISK ismini tercih ettiler.

   Bugün de IKEA’nın İsveç’teki Demokratik Tasarım Günü etkinliğinde hoparlörün ilk prototipleri gösterildi ve kesinlikle ilgi çekici duruyorlar.

   Raf görünümlü hoparlör Sonos’tan daha ucuz olacak

   IKEA’nın birden fazla akıllı hoparlörü olacak ve bunlar normal Sonos hoparlörlere göre daha uygun fiyatla satılacaklar. Aynı zamanda fotoğrafta da görüleceği üzere sadece hoparlör olarak kullanılmayacaklar, raf görümünü de sağlayacaklar. Dolayısıyla herhangi bir raf ya da mutfak kabini olarak kullanabilecek, aynı zamanda hoparlör özelliklerinden de faydalanabileceksiniz.

   IKEA raf görünümlü hoparlörün çıkış tarihi belli değil

   IKEA bu yeni akıllı hoparlör hakkında henüz bir çıkış tarihi paylaşmadı çünkü şu anda prototip aşamasındalar. Dolayısıyla bir süre sonra özellikleri ve görünüşü de değişebilir. Buna rağmen tasarım oldukça yenilikçi duruyor ve özellikle Avrupa’da ilgi göreceği de aşikâr.

   Bakalım IKEA’nın Raf Görünümlü Hoparlörü SYMFONISK nasıl bir fiyatla satılacak?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.