Huawei ve Leica Birlikte Araştıracak!

   Huawei ve Leica arasında yapılan anlaşma ile birlikte iki markanın birlikte iş birliği yapacağı öğrenildi. İşte konuyla ilgili detaylar.

   Huawei ve Leica Birlikte Araştıracak!

   Çin’in en önem üreticilerinden olan Huawei ve Leica, önemli bir iş birliğine hazırlanıyor. Huawei ve Leica arasında yapılan son anlaşma ile birlikte iş birliğinin yapılacağı ve yeni araştırmalar ile birlikte markanın modellerini destekleyeceği öğrenildi. Bu gelişme mobil sektörde oldukça iyi bir yer bulurken, bu iş birliği ile iki markanın da değer kazanması bekleniyor. Özelikle kamera alanında oldukça iyi durumda olan Leica’nın Huawei modellerindeki kamera kalitesini arttırması bekleniyor. Bu da kuşkusuz Huawei ve Leica için önümüzdeki dönemlerde çok daha iyi bir sürecin başlayacağını gösteriyor.

   Daha önce birlikte çalıştılar!

   Huawei ve Leica arasındaki iş birliği sadece önümüzdeki dönemlerdeki çalışmalar ile sınırlı kalmayacak. Öyle ki Huawei P9 modeli ile birlikte ilk olarak Huawei ve Leica arasında bir ortak çalışma yapılmıştı. Bu çalışmadan iki markanın ad memnun kaldığı tahmin ediliyor. Öyle ki bu sayede yeni bir iş birliği için de önemli bir gelişme sağlanmış durumda. Elde edilen bilgilere göre Huawei ve Leica iş birliği ortak bir laboratuvarın kurulması ile birlikte başlayacak. Burada yapılacak çalışmalar ile birlikte iki marka da önemli bir avantaj sağlayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.