Huawei Hindistan’da Üretecek!

   Huawei tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte markanın aynı zamanda üretimlerini Hindistan’da da yapacağı açıklandı.

   Huawei Hindistan’da Üretecek!

   Son dönemlerin mobil sektördeki en önemli markalarından birisi olarak görülen Huawei, üretim alanını genişletiyor. Sevkiyat maliyetlerinin düşmesi ve daha kolay bir şekilde cihazların piyasaya sunulması adına Huawei Hindistan’da da bir fabrika açacak. Hindistan’da açılacak yeni fabrikalar ile birlikte Made in India olarak Huawei yeni modellerini piyasaya sunmaya başlayacak.

   Hindistan cazip!

   Huawei tarafından alınan bu karar bir ilk değil. Öyle ki pek çok marka Hindistan’da kurduğu fabrikalar ile birlikte üretimlere geçmiş durumda. Bu bakımdan bölgeye Huawei’nin de giriş yapması ile birlikte Hindistan pazarı için daha uygun fiyatlarla Huawei marka telefonlar piyasaya sunulabilecek.

   Lider olabilir mi?

   Huawei sektörde liderliği hedeflerken, daha geniş bir altyapı kurarak üretimlerini sürdürmeyi hedefliyor. Bu bakımdan marka için Hindistan büyük bir önem taşıyor. Burada yapılacak üretimler ile birlikte yüksek satış rakamlarına ulaşılması, markanın bu alanda güçlenmesini sağlayacak.

   Honor serisi büyük ilgi çekti!

   Huawei tarafından üretimi yapılan Honor serisi markanın en önemli gelir kalemlerinden birisi olurken, Honor 8 ile birlikte Huawei de iyi bir yükseliş yaşadı. Sanal gerçeklik gözlüğü gibi farklı cihazları da piyasaya sunan Huawei, aynı zamanda Huawei P9 ile de iyi bir satış grafiği yakalamıştı.

   Hindistan için Flex ile ortaklık kuran Huawei, bu firma sayesinde üretimlerini gerçekleştirebilecek. Önümüzdeki günlerde ilk modeller için üretime geçilmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.