Htc One Plus 3 İnanılmaz Özelliğiyle Geliyor!

   Geçtiğimiz günlerde teknik özellikleriyle beraber görüntüleri internete sızan HTC One Plus 3 akıllı telefonunun inanılmaz özelliği de ortaya çıktı. Yavaş yavaş özellikleri gelmeye devam ediyor.

   Htc One Plus 3 İnanılmaz Özelliğiyle Geliyor!

   Yalnızca 15 dakika

   HTC telefonunun son çıkardığı model müthiş bir özellik taşıyor. Bundan önce çıkış yapan One Plus 2 telefonunun bataryası 3300mAh iken, One Plus 3 3500mAh ile geliyor. Telefonun çıkış tarihi yaklaştıkça özellikleri de yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Birbiriyle yarışan birden fazla modeller kullanıcıların seçimlerini de bir hayli zorlaştırıyor. Bu defa şirket bu telefonda farklı bir şarj sistemi uygulayacak. Telefonun hızlı şarj olma özelliği eklenecek olup 15 dakikaya düşürülecek. Çinli telefon üreticisi olan Oppo’nun getirdiği bu özellik çok tutacak. Çok daha hızlı şarj edilecek olan bu telefonun tanıtımı ise Haziran ayında bekleniyor.

   İki modelli telefon

   HTC One Plus 3 telefonun iki modele ayrılacağı söyleniyor. Biri 4GB Ram – 32 GB depolama alanına sahip olacak. Diğeri ise 6GB Ram – 64 GB depolama alanına sahip olacak. Arka kameralarının ise 16 megapiksel olacağı söyleniyor. 4GB olan modelinin 300, 6GB olan modelinin ise 380 dolardan satılacağı konuşuluyor. Resmi olarak tanıtılması beklenen bu telefonlar kullanıcı adaylarını bir hayli heyecanlandıracak. Çok fazla hıza ve depolamaya sahip olacak olan One Plus 3 şimdiden tutulmaya başladı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.