HP Spectre X360 Yenilendi! İşte Yeni Özellikler!

   HP tarafından piyasaya sunulan Spectre X360 modellerinin yenilendiği ve daha da güçlendiği belirtildi.

   HP Spectre X360 Yenilendi! İşte Yeni Özellikler!

   Bilgisayar sektörünün en önemli markalarından birisi olan ve özellikle son olarak piyasaya sunduğu Spectre X360 modeli ile ilgi görmüş ve yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Yılbaşında düzenlenen etkinlik ile birlikte görücüye çıkartılan modelin yeni bir versiyonunun daha oluşturulduğu ve piyasaya sunulacağı belirtildi.

   Spectre X360 güçlendi!

   Yeni versiyonda en çok dikkat çeken detay çerçevesiz bir ekranın kullanılması olurken kullanıcılar bu yeni özellik ve tasarım için oldukça istekli. Üstelik yenilenen modelde bu ekran çok daha inceltilmiş durumda. Bilgisayarın özellikleri ile ilgili detaylar da paylaşılırken 13.8 milimetrelik kalınlığı ve 1.29 kilogram ağırlığı ile yenilenen model çok da portatif bir yapıda olacak. Üstelik bir önceki versiyonuna göre yüzde 11 oranında bir hafifliğin ve inceliğin yakalandığı da belirtildi.

   Intel gücü kullanılıyor

   Yenilenen bilgisayarda Intel’in 7. nesil işlemcilerinden olan Core i5 ve Core i7 ile performans sağlanırken bilgisayarlarda 16 GB’a kadar artırabilecek RAM seçenekleri bulunuyor. Full HD ekranı bulunan bilgisayar aynı zamanda katlanabilir bir yapıda ve çok daha kolay taşınabilir.

   15 saate varan kullanım Spectre X360’da

   Telefonda yapılan en önemli yeniliklerden bir tanesi de pil kullanımı konusunda. Öyle ki için yüzde 25 Tekbir iyileştirmenin yapıldığı belirtilirken bataryanın tamamen dolu olması halinde 15 saate kadar bir pil ömrünün elde edilebileceği açıklandı. Üstelik bilgisayarda kullanılan hızlı şarj teknolojisi ile birlikte bilgisayara çok kısa bir süre içerisinde şarj olması ve yeniden kullanılması da mevcut. Bilgisayar ile ilgili yapılan testlerde şarj süresinin ise 90 dakika olduğu belirtildi. 1209 dolar gibi yüksek bir etiket fiyatın belirlendiği bilgisayar sunduğu özellikler ve performansla da bu fiyatı oldukça hak ediyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.