HP ProBook 400 Türkiye’ye Geliyor!

   HP’nin giriş ve orta seviyeye yönelik geliştirdiği HP ProBook 400 serisi, Türkiye’de de satışa çıkıyor. İşte yeni modeller ile ilgili detaylar.

   HP ProBook 400 Türkiye’ye Geliyor!

   Dizüstü bilgisayar modellerine HP ProBook 400 ile yeni bir güncelleme yapan HP, yeni modellerini Türkiye pazarında da sunacak. Son dönemlerde yaptığı üretimler ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran marka, oldukça iyi donanımlar oluşturduğu gibi uygun fiyatlarla da kişilerin rahat bir şekilde HP kalitesini yaşamasını sağlıyor.

   HP ProBook 400 beklentileri karşılıyor!

   HP ProBook 400 için yapılan tanıtımlarda kişilerin pek çok beklentisinin kolay bir şekilde karşılanabildiği görülürken, modellerin Türkiye’de de yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Üstelik cihazlar için yapılan testlerde oldukça etkileyici sonuçlar da alınmış durumda. HP ProBook 400 serisi düşme, darbe, sarsıntı, toz ve sıcaklık karşında tam korumalı. MIL-STD 810G testinden geçerek sertifika almayı da başaran HP ProBook 400 bu bakımdan çok önemli bir güvence de sunuyor.

   5 farklı modelde

   HP ProBook 400 için 5 farklı model geliştirilirken, versiyonlar arasında 16 saate varan pil performansı sunacak önemi versiyonlar da bulunuyor. Bu bakımdan bir önceki seriye göre pil kullanımında da ciddi iyileştirmeler yapılmış durumda.

   HP ProBook 400 fiyatları ne kadar?

   HP ProBook 400 için başlangıç fiyatı 399 Euro olarak açıklanmış durumda. Fakat versiyonlara göre bu fiyat giderek artıyor. Gerek grafik gerekse de işlemci noktasında çok önemli donanımların kullanıldığı HP ProBook 400, bakalım Türkiye’de nasıl bir performans sergileyecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.