HP Mindframe Soğutuculu Kulaklık

   HP Mindframe soğutuculu kulaklık, dünyada ilk defa bir kulaklığın içinde aktif soğutucu yer alacak!

   HP Mindframe Soğutuculu Kulaklık

   Birçok oyuncu kulaklığı işini fazlasıyla iyi yapıyor ve sorunsuz kullanım sunuyor. Fakat her şeye rağmen belli bir süreden sonra sıkılıyor, içinde terlemeye başlıyorsunuz. Özellikle yaz aylarının da geldiğini düşününce oyuncuların işi iyice zorlaşıyor. Öyleyse HP’nin sizin için yeni bir cihazı var: Mindframe.

   Soğutuculu kulaklık ile oyuncular daha rahat olacak

   HP’nin bu yeni, kulak üstü PC oyuncu kulaklığı aktif kulak soğutucuya sahip.

   Bu yılın ikinci yarısında çıkacak olan HP Mindframe fiyatı henüz açıklanmazken, içinde aktif bir soğutucu bulunuyor ve kulağınızın içinde terlemesine engel oluyor.

   Tabii ki HP Mindframe ayrıca diğer yönlerinden de konfora odaklanıyor. Aynı zamanda DTS Headphone:X ve 7.1 virtual surround ses desteğine de sahip. Yani HP Mindframe sadece serinlik sağlamakla kalmıyor, üst düzey bir oyuncu kulaklığı olarak da karşımıza çıkıyor.

   HP Mindframe sadece soğutucuya sahip değil

   Son olarak HP Mindframe’de noise-cancelling yani gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. Yan taraflarda ise RGB ışıklandırmalar göz alıcı bir görünüm sunuyor. Tüm bu özellikler de HP’nin Omen Command Center adlı uygulamasından kontrol ediliyor.

   Başta da söylediğimiz gibi bu kulaklığın ne zaman çıkış yapacağı veya kaç paradan satılacağı henüz belli değil. Fakat çok ucuz olmayacağını şimdiden tahmin edebiliriz. Yine de oyuncuların uzun zamandır beklediği kulaklıklardaki soğutucu özelliğini koyması HP’yi takdir etmeye yetiyor.

   HP Mindframe soğutuculu kulaklık ile artık daha serin bir oyun deneyimi yaşamak mümkün olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.