HP Elite x3 Satışı Neden Durdu?

   HP Elite x3 modeli ile satışta olan HP, bu konuda satışları durdurma kararı aldı.

   HP Elite x3 Satışı Neden Durdu?

   Akıllı telefon pazarının önemli markalarından birisi olan HP, HP Elite x3 modeli ile ABD’deki tüm satışlarını durdurma kararı aldı. Bu durum sonrasında hemen akıllara Samsung Galaxy Note 7 modeli gelirken, HP Elite x3 için böyle riskli bir durumun olmadığı açıklandı.

   Neden HP Elite x3 satışı durdu?

   HP Elite x3 modelinin kamerasında bir sorunun yaşandığı belirtilirken, bu sorunun giderilmesi adına mevcut cihazların satıştan alındığı ve yeni üretimlerin satışa çıkarılacağı açıklandı. 11 Ekim tarihi itibari ile birlikte HP Elite x3 modellerinin yeniden satışa çıkacağı açıklanırken, bu tarih sonrasında yeni telefon modelini alacak kişiler sorunsuz bir cihaz sahip olacak.

   Bu konuda ön sipariş veren kişilerin de beklemesi gerekeceği açıklandı. Bu bakımdan beklenenden daha sonra piyasa sunulacak cihaz için şu anda biraz daha beklemek gerekiyor.

   Özellikleri ile dikkat çekiyor

   HP Elite x3, özellikleri ile dikkat çekerken, Windows 10 Mobile işletim sisteminin kullanıldığı ilk cihazlardan biriside yine HP tarafından sunulmuş durumda. BU bakımdan Android ve iOS işletim sistemini kullanmak istemeyen kişiler için en önemli seçeneklerden birisi de HP Elite x3 durumunda.

   Teknik özellikleri neler?

   5.96 inç Quad HD ekran

   Qualcomm Snapdragon 820 işlemci

   4 GB RAM

   64 GB depolama alanı

   16 MP arka kamera

   8 MP ön kamera

   4.150mAh batarya

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.