Hostinget VPS Sunucu Paketleri ile Güvenli İşlemler

   Paylaşımlı hosting seçeneğinde kaynakların yeterli olmadığı durumlarda, VPS sunucular kullanıcılar için kurtarıcı bir seçenek olabilir.

   Hostinget VPS Sunucu Paketleri ile Güvenli İşlemler

   Dijital ortamda özellikle yoğun bir ziyaretçi trafiğinin olduğu siteler ve kendi sunucu kaynağına sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği VPS, yani Virtual Private Server, özel sunucu hizmeti sunar. VPS sunucu ile dilediğiniz kaynakları çok daha rahat bir şekilde saklayabilirsiniz. Birden fazla sunucuyu aynı fiziksel kaynakta tutmak için tercih edilen bu özel sunucu yönteminde, her sunucuya kendine ait işlem yapma özelliği de verilir. Bu özellik sitelere hızlı işlem ayrıcalığı da katmaktadır. Bu yüzden hem kişisel hem de şirketlere yönelik olarak da çok geniş bir kullanım tercihi vardır. VPS kiralama yöntemiyle birlikte dijital altyapınıza bu seçeneği katabilirsiniz. Hostinget tarafından sunulan paketlerde anında kurulum fırsatıyla işlemlerinize hız kesmeden başlayın.

   Bireysel ve İş Kullanımlarına Özel VPS Paketleri

   Bireysel ve İş Kullanımlarına Özel VPS Paketleri

   Paylaşımlı hosting seçeneğinde kaynakların yeterli olmadığı durumlarda, kullanıcılar için kurtarıcı görevini gören VPS, kişisel veya kurumsal olarak da tercih edilebilir. Sahip olduğunuz site şahsınıza aitse ve kaynakların depolanması bakımından daha fazla bir alan ihtiyacınız oluyorsa VPS sunucuyla işlemlerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Site trafiğinizin artmasıyla sitede yavaşlama yaşanıyorsa da sunucu seçeneğinizi VPS sunucu ile değiştirebilirsiniz. Fiziksel bir sunucuda bulunan disk, CPU ve RAM gibi kaynakları sanallaştırarak, çoklu sanal sunucu haline dönüştürme işlemiyle birlikte sunucular arasında sorunlardan etkilenme de ortadan kalkar. Bireysel ve işe yönelik olarak bu hizmetin farklı özelliklerde paketleri bulunur. Hostinget’te işlemci, RAM ve disk alanı gibi bölümlerde farklılıklar birlikte bronze, silver, gold, platinium paketleri vardır.

   VPS Kiralama Avantajları

   VPS sunucu kiralama işlemiyle diğer sunuculara göre daha sorunsuz işlemler yapabilirsiniz. Site trafiğiniz artsa da site hızı gibi özellikler bundan en az düzeyde etkilenir. Paylaşımlı hosting seçeneğine göre daha hızlı işlem imkanı sunar ve daha güvenlidir. Birden çok sunucuyu sanallaştırma işlemi olsa da bu sunucular arasında gizlilik ve güvenlik en üst düzeydedir. Herhangi bir sunucuda yaşanan sorun ve güvenlik ihlali sorunları diğer sunuculara etki etmez. Sunulan işlemci, RAM gibi kaynaklarda en alt düzeyde dalgalanma olabilir. Sunucuda root erişimi olur. Site trafiğiniz, yapacağınız işlemler ve depolama işlemleriniz arttıkça VPS sunucu özelliklerini de arttırabilmektesiniz. VPS sunucu kullanımının avantajları fazladır ancak bunun kullanımı da bilgi gerektirir. Eğer VPS kurulumu ve kullanımı en doğru şekilde yapılmazsa sorunlar çıkabilir. Hostinget’te bu anlamda anında kurulum ve 7/24 destek hizmeti sunulur.

   VPS ile Birlikte Tamamlayıcı Özel Paketler

   VPS ile Birlikte Tamamlayıcı Özel Paketler Hostinget’te

   Siteniz için VPS sunucu hizmetinden yararlanmak için Hostinget’te bulunan paketleri inceleyerek ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. RAM, CPU gibi kullanım alanlarında hangi özellik sizin için uygunsa o paketle başlayabilir, yetmediği durumda paketini yükseltebilirsiniz. VPS ile birlikte kullanılan işletim sistemine dilediğinizi kullanabilirsiniz. Hostinget’te VPS server ile birlikte Windows, Debian, Ubuntu ve Centos işletim sistemleri anında kurulum seçeneğinde kullanılabilir. Dilerseniz de kendiniz başka bir işletim sistemini kurabilirsiniz. Hostinget’te VPS paketleriyle birlikte dilerseniz özel bi IP adresi de alabilir, web hosting, sunucu barındırma gibi işlemleri de ihtiyacınız dahilinde talepleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.