Hastane Yatağı Satın Aldığınızda Hangi Parçalar Fiyata Dahildir?

   Hasta satın aldığınızda veya kiralarken bazı firmalar ek parçalar için ekstra fiyat talebinde bulunabileceği için hangi parçaların fiyata dahil olduğunu sorgulamak iyi bir seçenektir.

   Hastane Yatağı Satın Aldığınızda Hangi Parçalar Fiyata Dahildir?

   Hastane yatağı satın aldığınızda hangi parçalar fiyata dâhildir? Hasta yatağı kiralama ihtiyacı olan hasta yakınları için bu hizmet sırasında hangi parçaların da ücrete dâhil olduğu önemli bir konudur. Hasta karyolası kiralarken bazı firmalar ek parçalar için ekstra fiyat talebinde bulunabilir. Bu tür durumlarda mağduriyet yaşamamak için hasta yatağı kiralama hizmeti alınacağı durumda, mutlaka firmadan detaylı bilgi alınmalı ve hangi parçaların fiyata dâhil olduğu öğrenilmelidir.

   Hasta yatakları, hastaların tedavi sürecini daha konforlu geçirmeleri için tasarlanmış özel aksamlı yataklardır. Türkiye’de de birçok firma tarafından sunulan hasta yatağı kiralama hizmeti, hastaların iyileşme süreçlerine olumlu yönde destek olur. Hastaların sağlık durumları ve tedavi süreçleri göz önüne alınarak tercih edilen hasta yatakları, kiralık olarak tercih edildiklerinde tedavinin bitmesi ile tekrar firmaya teslim edilebilir. Böylece hasta yatağı satın alma maliyetleri yarı yarıya düşer ve bütçeden tasarruf edilir. Hasta yatağı kiralama hizmeti almanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçerek hastanız için en ideal yatak modelini uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

   Hastane Yataklarında Fiyata Dâhil Olan Parçalar

   Hasta yatağı kiralama hizmeti aldığınız esnada yatak ücretine dâhil olarak elde edebileceğiniz diğer parçalar;

   • Hasta karyolası korkuluğu
   • Hasta yatağı motoru
   • Hasta yatağı başucu paneli
   • Hasta yatağı ayak paneli
   • Hastanın düşmesini önleyici sağ ve sol yan korkuluklar
   • Hasta yatağına ait kumanda sistemi
   • Hasta yatağı tekerlekleri
   • Hasta karyolası başlığı

   Hasta yatağı kiralama hizmetinde sunulan birçok yatak modelinde yukarıdaki aksamlar fiyata dâhildir. Hasta yakınları herhangi bir ek ücret ödemeden tek fiyat ile kiralama hizmetinden faydalanabilir. Aksamlar standart olmakla birlikte bazı yatak modellerinde ise;

   • Hasta yatağı şiltesi
   • Hasta yatak takımı
   • Serum askılığı

   Gibi ek aparatlar da ücrete ilave olarak verilebilir. Hasta yatağı kiralama hizmetinde hangi avantajlara sahip olacağınızı bilmek ve hangi parçaların ücretsiz olarak sunulduğunu öğrenmek için hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

   Kiralık Hasta Yatağında Tam Donanımlı Hizmet Garantisi

   Hasta yatağı kiralama hizmeti satın alma konusunda tercih edilecek firmanın profesyonelliği önemlidir. Bu sayede tam anlamı ile memnuniyet garantili hizmetlere sahip olunabilir. Firmamız bünyesinde bulundurduğu hasta yataklarını kullanıma hazır halde müşterilerine sunar. Her biri üstün kalite medikal parçaların bir araya getirilmesi ile oluşturulan hasta yatakları, hastaların tedavi süreçlerinin kısalmasına olumlu katkı sağlar.

   Hasta yatağı kiralama sektöründe ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alıyor ve ihtiyacınız olan hasta yatağını, bütün aksamları ile birlikte, kiralama fiyatına dâhil olarak sizlere sunuyoruz. Hasta yataklarının üretim sürecinde hastaların sağlığına ve gereksinimlerine dikkat ediyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürün sertifikalarımız ile sektörde yer almaya devam ediyoruz. Hasta yatağı kiralama hizmetine ihtiyacınız olduğu durumlarda firmamız ile iletişime geçebilir ve güvenilir koşullarda hasta yatağı kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.