Hasta Karyolası Hangi Parçalardan Oluşur?

   Hasta yatağı parçaları ne kadar doğru ve kaliteli tercih edilirse, yatak kullanımından doğacak memnuniyet de o denli fazla olacaktır.

   Hasta Karyolası Hangi Parçalardan Oluşur?

   Hasta karyolası hangi parçalardan oluşur ve hasta yatağı parçaları nasıl olmalı gibi sorular, yatak tercihinde kaliteli seçimler yapabilmenizi sağlar. Evde bakım sürecini hızlandıran hasta yatakları hastane konforunun evde de sağlanabilmesi nedeni ile tercih edilir. Kullanılacak hasta yataklarını gerek bakımlarını yapmak gerekse olası bir durumda müdahale edebilmek açısından teknik detayları ile incelemek de önemlidir. Hasta karyolası parçaları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olduktan sonra sahip olacağınız yatağa dair daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız üretimin her aşamasında hastaların sağlığını destekleyen unsurlara önem verir.

   Hasta Yataklarının Parçaları Nelerdir?

   Hasta yataklarının aksamadan düzenli bir şekilde çalışabilmeleri için ihtiyaç duyulan her türlü malzeme, hasta yatağı parçaları arasında yer alır. Hasta yatağı parçaları ne kadar doğru ve kaliteli tercih edilirse, yatak kullanımından doğacak memnuniyet de o denli fazla olacaktır. Hasta yataklarında yer alması gereken en önemli ana aksam parçalar aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

   • Yatak karyolası
   • Yatak iskeleti
   • Kolluklar
   • Uzaktan kumanda (Elektrikli modeller)
   • Motor (Elektrikli modeller)
   • Serum askısı

   Eksiksiz olarak donatılmış bir hasta yatağı ile her türlü tedavide en iyi sonuçların alınması mümkün olabilir. Kaliteli bir yatağa sahip olmak ve hastanıza her anlamda destek olabilecek bir hasta yatağına sahip olabilmek için hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız en son teknoloji parçaların kullanıldığı birbirinden konforlu yatakları en iyi hizmet garantisi ile sizlere sunar.

   Sağlığı Destekleyen Kaliteli Hasta Yatakları

   Hasta yataklarında kullanılan her bir aksam ayrı ayrı öneme sahiptir. Bütün olarak da yatağın kullanım performansının artırılmasına yardımcıdır. Her biri farklı kategoride değerlendirilen hasta yataklarında iskelet, motor ve yan korkuluklar gibi aksamlar ön plana çıkar.

   Hasta yataklarında kullanılan motorların kaliteli olması, yatağın hareket kabiliyetinin de üst seviyede olmasını sağlar. Hasta yatağı imalatında doğru motor türü tercih edildiğinde yatak daha üst seviyelerde kullanım rahatlığı avantajı sunar.

   Hasta yataklarında iki, üç ve dört motor gibi farklı seçenekler kullanılır. Motor seçeneklerinin farklı olması sayesinde hem hafif hem de kilolu hastalar için en iyi kullanım koşulları oluşturulur. Hastalar farklı motor tercihleri arasından kendilerine uygun seçimleri yaparak tedavi sürecini olumlu yönde sürdürebilir.

   Hasta yataklarında bulunan yan korkuluklar hastaların güvenliğini sağlamak açısından önemlidir. Hastaların yataktan düşmesini engellemek amacı ile oluşturulan korkuluklar sağ ve sol kısımda yer alır ve yatak kullanımında konfor sağlar. Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen korkuluklar bir buton yardımı ile ya da manuel olarak hareket ettirilebilir.

   Hasta yataklarının iskeletleri hastaların bütün ağırlığını taşıması bakımından önem kazanır. Belirli kalınlıklarda profillerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan iskeletler diğer aksamlar ile bir araya getirilir ve hasta karyolası ortaya çıkartılır. Hasta karyolasında tercih ettiğimiz üretim ve kalite standartlarımız hakkında detaylı bilgi için hasta yatağı kiralama hizmeti sunan firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.