Hangi VPN Çalışıyor?

   Ücretsiz bir VPN uygulaması kullanmayı düşünüyorsanız hem sağlıklı çalışan hem güvenliğinizi riske atmayacak bir VPN bulmalısınız.

   Hangi VPN Çalışıyor?

   VPN, internet kullanan birçok kişinin tercih ettiği bir uygulamadır. Özellikle son zamanlarda siber güvenliğe ilişkin kaygılar arttıkça, VPN kullanımı da artmıştır. Uygulama mağazalarında ve web sitelerde ücretli ve ücretsiz birçok çeşidi olan VPN hizmetinin, elbette artıları olduğu kadar eksileri de vardır. Şayet tercihiniz ücretsiz bir VPN uygulamasından yanaysa, seçim yaparken ayrıca özen göstermenizi tavsiye ederiz. Globalleşen dünyada, oldukça geniş kitlelere ulaşabilen internet ortamında, hızlı kazanç sağlamak için güvenliğinizi riske atacak kişiler vardır. Bu nedenle, güvenliğiniz için bilmediğiniz uygulamaları cihazlarınıza indirmemeniz gerekir.

   Hangi VPN Güvenli?

   Bu tarz programları internet dünyasında anonim kalmak ya da olası risklere karşı korunmak için aktif olarak kullanan kişilere, rekabetten sıyrılmış ve güvenilir VPN hizmeti sağlayan önerilerde bulunacağız. Bu programların birçoğunu ücretsiz olarak edinmek mümkünken, bir kısmı da ücretlidir.

   VPN hizmetinin en güzel yanı, kullanımlarının tek bir cihazla sınırlı olmamasıdır. Farklı cihazınızı aynı VPN’e bağlayabilir ve cihazlarınızın tümünden internette anonim olarak dolaşmanın keyfine varabilirsiniz.

   Korona virüs ile birlikte online çalışma ve online eğitimin yaygınlaşmasıyla, internetin hayatımızdaki yeri, beraberinde de VPN ihtiyacı daha da arttı.

   Dosya ya da bilgi alışverişi yaparken güvende olduğunuzu hissetmek ister misiniz?

   En iyi VPN listelerinde de kendilerine sıklıkla yer bulan VPN servisleri arasında, en çok öne çıkan ve en güvenilir olanları; Opera VPN, Kaspersky ve Windscribe’dır.

   1. Opera VPN

   Opera VPN, uzun zamandır hem web hem de mobilde, kullanıcılarına ücretsiz VPN hizmeti sağlıyor. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça güvenilir ve hızlı. Opera VPN ile internette herhangi bir siteyi ziyaret ettiğinizde ya da dosya aktarımı yapmak istediğinizde, hız sorunu yaşamazsınız. Herhangi bir problemle karşılaşmadan, internette özgürce dolaşmanızı sağlayan opera VPN ile güvenilir olmayan Wi-Fi noktalarında bile size özel hazırlanan şifreler sayesinde gizli kalmaya devam edersiniz.

   2. Kaspersky VPN

   Kaspersky, internet üzerinde güvenli ve gizli bir şekilde dolaşmanızı sağlarken, sizi sanal tehditlere karşı korur. Ayrıca internet trafiğinizi şifreleme özelliği ile arkanızda iz bırakmadan internette gezinmenize olanak tanır. Yani cihazınızda aktif olduğu sürece, siz internette sörf yaparken Kaspersky arkanızdan yaptığınız tüm işlemleri anında siler. Güvenlik konusunda oldukça başarılı bir VPN hizmetidir.

   3. Windscribe VPN

   Windscribe VPN ise gezinme etkinliğinizi gizlerken aynı zamanda reklamları da engelleyerek internet kullanım kalitenizi artırır. Takip edilmeden, güvenli bir şekilde internette sörf yapmak istiyorsanız, Windscribe VPN’i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.