GTA Online’da Motosiklet Heyecanı Başlıyor

   Bikers DLC ile yeni içeriklerin ekleneceği GTA online tüm dünyada hala popülerliğini koruyor.

   GTA Online’da Motosiklet Heyecanı Başlıyor

   Piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran GTA online yeni içerik paketleri ile birlikte sürekli kullanıcılarına yenilikler sunuyor. Yapılan açıklamalarda oyuna motosiklet çetelerinin ekleneceği özel bir modun getirileceği belirtilirken bu motosiklet modu ile birlikte artık GTA Online oyununda motosiklet heyecanı başlayacak.

   Çeteler geliyor!

   GTA Online için yapılan bu yeniliklerin en büyük amacı oyun içerisindeki heyecanın sürekli devam etmesinin sağlanması ve böylece oyuncuların oyuna olan bağımlılığının sürdürülmesi. Bu bakımdan ilk günden itibaren farklı versiyonlar ile birlikte sürekli oyuna eklemeler yapılırken böylece hem oyunu seven kişilerin farklı versiyonlarda oynaması sağlanıyor hem de oyun içerisinde farklı etkinliklerin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

   Oyunun online bir şekilde oynanabilmesi sayesinde kişilerin diğer oyuncular ile birlikte farklı modlar denemesi ve aynı zamanda bu heyecanı birlikte yaşaması da oyuna olan ilginin artmasını sağlıyor. Bu açıdan önümüzdeki dönemlerde oyun için daha farklı yeniliklerin yapılarak oyundaki bu durumun devam ettirilmesi bekleniyor.

    2013’ten beri popüler

   2013 yılından beri sürdürülen bu politika dahilinde bugüne kadar başarıya ulaşılması da mümkün olmuş durumda. Pek çok oyuncu yeni güncellemelerle oyunun desteklenmesini beklerken önümüzdeki günlerde resmen kullanıma sunulacak olan motosiklet versiyonunun da büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Yeni versiyon ile birlikte kişilerin 8 oyuncuya kadar özel bir motosiklet çetesi kurabileceği ve oyunda rakip çeteler ile savaşa girmesinin mümkün olacağı açıklandı. Bu bakımdan oyun içerisinde oldukça etkin bir şekilde bundan sonraki süreçte çete savaşları yaşanabilecek.

   GTA Online Bikes DLC ne zaman gelecek?

   GTA Online Bikes DLC’si 4 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One için gelecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.