GTA 6’nın Sistem Gereksinimleri Nasıl Olacak?

   GTA 5’in ardından piyasaya sunulacak GTA 6 hakkında pek çok farklı bilgi de gelmeye başladı.

   GTA 6’nın Sistem Gereksinimleri Nasıl Olacak?

   GTA 5 ile birlikte GTA serisinin en iyi oyunu piyasaya sunulurken gözler şimdi GTA 6’ya çevrilmiş durumda. Öyle ki yeni oyun versiyonunda oyun içi özelliklerinin daha da geliştirilmesi ve farklı özelliklerin oyuna eklenmesi beklenirken gündeme gelen son bilgilerde GTA 6’nın sistem gereksinimleri paylaşıldı.

   GTA 6 ne zaman gelecek?

   Konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda oldukça yüksek sistem gereksinimlerinin belirlenmesi pek çok oyuncuyu zorlayacak. 2018 yılı itibariyle piyasaya sunulması beklenen oyun için şu anda yaklaşık bir 1.5 yıllık bir süre bulunuyor. Bu bakımdan oyun için yapılacak yeni geliştirmeler ile birlikte sistem gereksinimlerinde iyileştirmelerin yapılması en büyük beklenti durumunda.

   Sistem gereksinimleri neler?

   İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz veya AMD FX-8350

   RAM: 8 GB

   Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R7 260X v3

   İşlemci: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz, AMD FX-8370

   RAM: 16 GB

   Ekran Kartı: GeForce GTX 980 Ti 6GB ya da Radeon R9 FURY X 4GB

   Gereksinimler düşürülebilir mi?

   Paylaşılan ilk bilgilerde sistem gereksinimlerinin oldukça yüksek olması pek çok kişinin oyunu oynamasına engel olacak. Öyle ki bu oyunu oynayabilmek adına piyasadaki oldukça yüksek etiket fiyatları ile satılan bilgisayarlara sahip olmak gerekiyor. Bu bakımdan şu anda GTA serisini oynayan ve yeni versiyonun çıkmasını bekleyen pek çok kişi bu oyunun belirtilen gereksinimleri ile sunulması halinde hayal kırıklığı yaşayabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.