Gopro Omni Performans Videosu Yayında!

   VR başlıklara içerik üretebilen GoPro Omni 360 derece kamerası ile oldukça yetenekli. İşte detaylar!

   Gopro Omni Performans Videosu Yayında!

   GoPro’nun geçtiğimiz ay kullanıcıların beğenisine sunmuş olduğu sanal gerçeklik kamerası GoPro Omni’nin ilk performans videosu yayınlandı ve büyük etki yarattı.

   Sosyal medya üzerinde yayınlanan performans videosu yaklaşık 4 dakika sürüyor. Bu süreç de GoPro Omni’nin 360 derecelik video kayıt yeteneklerini görmek için yeterli bir süre olmuş. Şunu da belirtelim ki cihaz yılın son çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Yani bu da kamera performansında ciddi anlamda iyileştirmelerin yapılacağı anlamına geliyor.

   Omni’nin üzerinde tam altı adet GoPro Hero 4 Black kamera bulunuyor. Bu kameralar tamamen birbirinden bağımsız şekilde hareket ediyor ve cihazın içine yerleştirilmiş olan işlemci de çekilen görüntüleri piksel düzeyinde işleyerek VR başlıklar ile uyumlu duruma getiriyor.

   Omni 4K video kaydı yapabiliyor!

   4K video kaydı gerçekleştirebilen Omni, yılın son çeyreğinde satışa sunulacak olsa da şimdiden ürünün ön siparişini gerçekleştirmek mümkün. Ancak bu cihaz için 5.000 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Sonuç ne olacak şimdilik bilemiyoruz ancak cihaz satışa çıkarıldığında büyük bir ilgi toplayacak gibi görünüyor.

   Sanal gerçeklik teknolojisinin hayatımıza girmesi ile GoPro Omni gibi cihazların da zamanla artış yaşayacağı kesin. Bakalım ilerleyen zamanlarda gelişmeler nasıl olacak?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.