GoPro Hero5 ile Aksiyon Başlıyor!

   GoPro Hero5 adı ile resmiyet kazanan yeni kamera ile aksiyon şimdi yeniden başlıyor.

   GoPro Hero5 ile Aksiyon Başlıyor!

   GoPro özelikle aksiyon kamerası denilince akla ilk gelen markalardan birisi. Marka tarafından bugüne kadar piyasaya sunulan pek çok model oldukça ilgi çekerken, GoPro Hero5 model iddiaları da doğrulandı. GoPro Hero5 adı ile raflardaki yerini alacak olan GoPro, böylece daha da yükseltmiş özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını çok daha kolay bir şekilde giderecek. Üstelik yapılan açıklamalarda GoPro Hero5 geliştirmesi sırasında önceki modeller için müşterilerin geri dönüşleri oldukça dikkate alınmış. Bu bakımdan GoPro Hero5 öncesinde piyasaya sunulan modellerdeki pek çok handikap GoPro Hero5 modeli ile birlikte artık ortadan kaldırılmış durumda.

   Hero 5’te iki versiyon var

   GoPro Hero5 adı verilen seride iki farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkan GoPro, farklara rağmen birbirine benzer modeller üretmiş durumda. GoPro Hero5 Black ve GoPro Hero5 Session olarak adlandırılan iki farklı versiyon kullanımları ile birbirinden ayrılıyor.

   GoPro Hero5 Black özellikleri neler?

   Hero5 Black için yapılan tanıtımlarda 2 inçlik bir dokunmatik ekran üzerinden işlemlerin yapılabileceği görülüyor. 4K çözünürlük desteği sayesinde kaliteli video çekimleri yapabilen cihaz, 12 MP çözünürlüklü fotoğraf çekimi de destekliyor. Sesle kontrol edilebilen kamera, 7 dil desteği ile kişilerin komutlarla kamerayı kontrol etmesini sağlıyor. Üstelik suya karşı da 10 metreye kadar dayanıklı.

   GoPro Hero5 Session özellikleri neler?

   Daha çok küpe benzetilen Session modelinde, 4K çözünürlük mevcut. 10MP çözünürlük kamerası ile fotoğraf çekilebilen cihaz, yine Black modelindeki özellikleri taşıyor.

   YORUMLAR
   1. İsa dedi ki:

    Aksiyon filan yetersiz bence.