Google’dan JamBoard Geldi!

   Google tarafından tanıtımı gerçekleştirilen dokunmatik beyaz tahta oldukça ilgi çekti. İşte yeni cihaz ile ilgili detaylar.

   Google’dan JamBoard Geldi!

   Son dönemlerde iş dünyasına yönelik pek çok yeni ürün ve cihazı tanıtımı gerçekleştirirken önemli bir üründe Google tarafından sunuldu.

   Google JamBoard özellikleri neler?

   Google’dan JamBoard adı verilen yeni teknoloji ile piyasaya çıkış yapan Google, beyaz tahtanın teknoloji ile buluşması sağlayarak önemli bir cihazın üretimi gerçekleştirilmiş durumda.

   Google JamBoard teknik detaylar

   4K dokunmatik bir ekrana sahip olan yeni cihaz 55 inçlik boyutlarıyla da işleri daha kolay bir ekranda yapılmasını sağlıyor. Diğer teknolojik cihazlar ile bağlantı kurma imkânı sunan yeni beyaz tahta Bu bakımdan pek çok farklı özelliğin tek bir çatı altında kullanılmasını sağlıyor.

   Ofis içerisinde yapılacak sunumlarda tahta üzerine yazı yazmak ya da belirli bir sunumu gerçekleştirmek için dahi kullanılabilir durumda olan yeni ürün bu bakımdan oldukça işlevsel. Üstelik sadece ofis ve iş dünyası için değil okullardaki kullanılan beyaz tahtalar için de oldukça ekonomik çözüm sunuyor.

   Google JamBoard fiyatı ne kadar?

   6 bin dolar etiket fiyatına sahip olan cihazın 2017 yılı itibariyle piyasaya sunulacağı belirtilirken cihazın piyasaya sunulduktan sonra oldukça ilgi görmesi bekleniyor. Google tarafından resmi blog adresi üzerinden duyurulan bu gelişmeyle birlikte teknoloji dünyasının yeni bir ürünü tahta olurken özellikle Android ve iOS tabletler ile tam uyumlu bir şekilde çalışabilen beyaz tahta öğretmenlerin ya da iş dünyasındaki personellerin ihtiyaçlarını ve işlemlerini kolay bir hale getiriyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.