Google Launcher Tüm Androidlere Geliyor!

   Google tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte Pixel ve Pixel XL adı verilen yeni telefon modelleri piyasaya sunulurken yeni telefonlarda en dikkat çeken detay Google Launcher olmuştu. İşte yaşanan son gelişmeler.

   Google Launcher Tüm Androidlere Geliyor!

   Google yaptığı tanıtım ile piyasaya yeni telefon modellerini sunarken bu modellerde Android Nougat 7.1 versiyonu kullanılmıştı. Bu versiyon Google Android işletim sisteminin en gelişmiş versiyonu olarak kabul edilirken bu versiyon ile birlikte pek çok yenilik de telefonda kullanılmaya başlanmıştı. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda özellikle büyük ilgi çeken Google Launcher uygulamasının tüm Android cihazlarda kullanılmaya başlanabileceği belirtildi.

   Mağazada yayınlanacak

   Uygulama mağazası üzerinden yapılacak indirme işlemleri sayesinde kullanıcılar bu özel sistemi kullanma imkânına ulaşacak. Bu özel sisteminin en büyük avantajlarından bir tanesi daha hızlı ve stabil bir çalışma imkânı olurken kullanıcılar özellikle ara yüzde yaşanan donma ya da kasma gibi sorunlara karşı Google’ın yeni uygulamasıyla çözüm bulabilecek.

   Pixel ile sınırlı kalmadı

   Google Launcher uygulamasının bu kadar kısa süre içerisinde tüm Android cihazlarda kullanıma sunulması beklenmese de yapılan açıklama ile birlikte tüm Android kullanıcılarına önemli bir müjde verilmiş oldu. Önümüzdeki günlerde daha fazla kişi tarafından kullanılması beklenen Launcher uygulamasının ne kadar popüler olacağı ve kullanımı ile birlikte telefonlarda ne kadar iyileştirme yapabileceği de önümüzdeki günlerde görülebilecek. Siz de telefonlarınız için Pixel dışında da Launcher uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.