Google Cardboard’a Yeni Güncelleme Yolda

   Google 4 Ekim için özel olarak hazırlanırken, 4 Ekim’de özel bir Google Cardboard güncellemesinin de sunulacağı öğrenildi.

   Google Cardboard’a Yeni Güncelleme Yolda

   Google tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen ve sonrasında satışa çıkartılan özel Google Cardboard kişilerin 3 boyutlu uygulamaları kullanmasına imkân sağlanıyor. Uygun, ekonomik fiyatı ve özel uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde kullanılabilen bu özel gözlük için yeni bir güncellemenin daha sunulacağı öğrenildi.

   4 Ekim’de gelecek

   Cardboard için güncellemenin 4 Ekim tarihinde piyasaya sunulması ve kullanıcılara tanıtılması beklenirken tüm bu bakımdan 4 Ekim oldukça etkin bir şekilde geçecek gibi görünüyor. Google tarafından yapılacak 4 Ekim tanıtımlarında Google Cardboard dışında aynı zamanda Google Pixel serisi de görücüye çıkarılacak. Mobil telefonlar için uzun zamandan beri piyasada büyük bir beklenti yer alırken Google Pixel serisi de görücüye çıkarak satışa sunulacak.

   4 Ekim çok önemli

   Bu bakımdan 4 Ekim ile birlikte Google adına önemli bir tarih de başlatılmış olacak. Mobil sektörde büyük beklentilerin olduğu bu iki telefon modelinin piyasaya sunulması sektörden Google’ın ne kadar pay alabileceğini de gösterecek.

   Google Cardboard için geliştirilecek olan yeni güncellemenin çok daha kapsamlı olacağı ve kullanımı daha ile iyileştirileceği tahmin ediliyor. 4 Ekim tarihinde yapılacak tanıtımın ardından konu ile ilgili tüm detaylar öğrenilmiş olacak. Fakat şimdiden Google sızdırmalar ile birlikte 4 Ekim için kullanıcılarda büyük bir beklenti yaratmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.