Google Android 7.1 Versiyonu Geliyor!

   Google tarafından 4 Ekim’de yapılan tanıtımlarda aynı zamanda Android 7.1 versiyonu da piyasaya sunulmuştu. İşte yeni versiyon ile ilgili detaylar.

   Google Android 7.1 Versiyonu Geliyor!

   4 Ekim tarihinde Google tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte Google Pixel adı verilen yeni seri piyasaya sunulmuştu. Yeni modellerin piyasaya sunulması aynı zamanda bir ilkin de gerçekleşmesini sağladı. Öyle ki Android 7.0’ı son olarak piyasaya sunan Google, yeni telefon modellerinde Android 7.1 versiyonunu da ilk defa yeni telefon modellerinde kullanılacak. Bu özellik cihazlar için çok daha cazip bir seçenek yaratılmasını sağlarken yapılan son duyurularda Android 7.1 versiyonunun ne zaman piyasaya sunulacağı açıklandı.

   Ne zaman sunulacak?

   Şu anda kısıtlı telefon seçeneklerinde kullanılabilecek olan Android 7.1 versiyonu kullanıcıların çok daha iyi bir telefona sahip olmasını sağlayacak. Bu bakımdan pek çok kullanıcı yeni versiyonunun yayınlanmasını bekliyor. Yapılan resmî açıklamalarda Android 7.1 için Ekim ayının sonu itibariyle yeni bir güncellemenin yayınlanacağı ve önizleme sürümünün piyasaya sunulacağı açıklandı. Bu bakımdan Ekim ayı itibariyle kullanıcılar yeni işletim sisteminin versiyonunu deneme imkânı elde edecek.

   DayDream desteği gelecek

   Yeni versiyon ile birlikte pek çok farklı konuda imkânı sağlayan Google, özellikle sanal gerçeklik gözlüğü ile ilgili destek sunacak ve çok daha iyi bir deneyimin elde edilmesini sağlayacak. Bu bakımdan yeni versiyon pek çok kişi için büyük bir beklenti yaratmış durumda.

   Ekim sonu itibariyle ön izleme sürümünün yayınlanacak olması kısıtlı telefon seçeneklerinde yeni işletim sisteminin kullanılmasını sağlayacak. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde Android kullanıcıları için oldukça hareketli dönemler yaşanacak. Android işletim sisteminin 7.0 lık versiyonu dahi büyük beğeni toplarken bu versiyonun geliştirilmiş hali olan Android 7.1 kullanıcıları çok daha tatmin edebilecek durumda ve bu açıdan dönüşlerin Google adına oldukça iyi olması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.