Google Allo Resmen Piyasada!

   Google tarafından piyasaya sunulan Google Allo artık kullanılabilir durumda.

   Google Allo Resmen Piyasada!

   Google, I/O 2016 etkinliğinde tanıttığı Google Allo ile piyasaya giriş yapıt. Geçtiğimiz günlerde Google Duo adı verilen farklı bir uygulamayı piyasa sokan Google, bu sefer Google Allo ile birlikte piyasaya girdi. Yapılan açıklamalarda kullanıcıların piyasadaki pek çok uygulamaya göre çok daha kapsamlı ve donanımlı bir şekilde sunulan uygulamadan memnun kalacağı ifade edilirken, 21 Eylül tarihi itibari ile iOS ve Android uygulama mağazalarında Google Allo indirilebilir duruma geldi.

   İletişimde Google Allo dönemi başlıyor

   Anlık mesajlaşma konusunda en önemli alternatiflerden birisi olacak. Google’ın pek çok servisi ile entegreli bir şekilde çalışabilen Google Allo, böylece kişilerin asistan gibi uygulamalar ile birlikte daha pratik bir şekilde mesajlaşmasını sağlıyor. Üstelik kişiselleştirilebilir yapısıyla tamamen kullanıcıya özgü bir uygulama haline gelen Google Allo, böylece kişilerin ihtiyaçlarını karşılamada da oldukça önemli bir seviyede.

   Google hesabı gerekmiyor!

   Google Allo kullanımında en önemli artılardan bir tanesi kişilerin Google hesabının olması zorunlu değil. Böylece kişiler WhatsApp gibi uygulamalarda olduğu gibi cep telefonu onayı üzerinden kolay bir şekilde Google Allo işlemlerini yapabiliyor. Programı kuran kişiler kurulum sonrasında ayarlar üzerinden telefon ile ilgili gerekli onayları yaptıktan sonra Google Allo kullanımına başlayabilecek. Üstelik kurulum sonrasında telefon rehberi üzerinden de kişilerin kolay bir şekilde uygulamaya eklenmesi sohbet için tüm ortamı hazır hale getiriyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.