Galaxy Note 7’ye Olan İlgi Azaldı mı?

   Samsung tarafından resmi bir şekilde açıklama yapılarak değişim programı ile ilgili veriler paylaşılırken cihaza olan talepte herhangi bir azalmanın olmadığı görüldü.

   Galaxy Note 7’ye Olan İlgi Azaldı mı?

   Samsung tarafından Ağustos ayı içerisinde piyasaya sunulan yeni telefon modellerinde bataryada yaşanan problemler nedeniyle pek çok bölgede sorunlar ortaya çıkmıştı. Galaxy Note 7’de yaşanan bir sorun nedeniyle Samsung radikal bir karar alarak tüm satışa çıkan telefonların toplanması kararını verirken, cihazlarda yaşanan tüm bu sorunlara rağmen kullanıcıların yeni telefon modeline olan ilgisinin azalmadı belirtildi.

   Note 7 seviliyor!

   Konuyla ilgili resmî açıklama Samsung Mobile CEO’su DJ Koh tarafından yapılırken açıklamalarda cihaz için herhangi bir sorun olmadığı ve kullanıcıların cihaza aynı şekilde ilgi göstermeye devam ettiği belirtildi. Değişim programlarının büyük bir kısmı tamamlanırken pek çok kullanıcıya sorunsuz yeni bir Galaxy Note 7 modeli teslim edilmiş durumda. Bu bakımdan satışa çıkan telefonların çok küçük bir bölümünde sorun yaşanmış olsa da tüm kullanıcılar için geri dönüşüm işlemlerini başlatan Samsung hiçbir cihazda küçük bir risk dahi bırakmadı.

   Beklentiler tutmadı

   Yaşanan olayların ardından sadece Galaxy Note 7 için değil Samsung’un da marka anlamında ciddi bir zarar göreceği ve daha fazla ilgi görmeyeceği tahmin edilse de yapılan son açıklamalar ile birlikte bu durumun gerçekleşmediği görüldü. Yapılan son açıklamalarda kullanıcıların yüzde 90’lık bir bölümünün değişim programı kapsamında yeni telefonlarına sahip olduğu belirtilirken bundan sonraki süreç içerisinde Note 7 için herhangi bir sorun yaşanmayacağı da ifade edildi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.