Galaxy Note 7 otel odasında patladı

   Galaxy Note 7’lerin patlama haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Note 7 bu kez de otel odasında patladı.

   Galaxy Note 7 otel odasında patladı

   Galaxy Note 7’lerin patlama haberlerinin ardı arkası kesilmiyor!

   Samsung, son çıkardığı akıllı telefon modeli Galaxy Note 7 hakkında gelen birçok batarya şikâyeti ve patlama olayları sonrasında Galaxy Note 7’leri toplama ve yenileriyle değiştirme kararını aldı. Son model Galaxy Note 7’lerin bataryalarının böyle sıkıntılı olmasının Samsung’a büyük prestij kaybı yaşatması bekleniyor. Her ne kadar Galaxy Note 7’ler toplanmaya başlasa da patlama haberleri gelmeye devam ediyor.

   Patlama haberi bu kez otel odasından geldi. Reddit kullanıcısı olan ve Reddit’teki ismi Crushader olan Avusturyalı bir Galaxy Note 7 kullanıcısının başına gelenler duyanları endişelendirdi. Otel odasında şarjdayken Galaxy Note 7’sinin patladığını söyleyen Reddit kullanıcısı olayla ilgili şunları aktardı:

   Yepyeni Note 7 telefonum ben hala uykudayken bu sabah patladı, fişe takılıydı ve şarj oluyordu. Telefon tamamen yandı, SIM ya da SD kartımı kurtarmak için SIM tablasını bile boşaltamıyorum. Merak ediyorsanız söyleyeyim, orijinal şarj cihazı ve kablosu kullanıyordum. Onu yere atıp söndürmeye çalışırken otel odasındaki yatak çarşaflarını ve yerdeki halıyı yaktı, bu esnada bir parmağım da yandı.

   Bu olayın sonrasında Samsung bayisine giden ve durumu anlatan Crushader, bayinin kendisine J1 model akıllı telefon verdiğini ve otel masraflarını ödeyeceklerini söylediklerini bildirdi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.