Galaxy Note 7 İçin Türkiye’deki Seçenekler Neler?

   Resimli dünya genelinde üretimi durdurulan ve iade edilmesi istenen Galaxy Note 7 modelleri için Türkiye’de işlemlerin nasıl yapılacağı hakkında resmi bir açıklama yapıldı.

   Galaxy Note 7 İçin Türkiye’deki Seçenekler Neler?

   Dünya genelinde Galaxy Note 7 modellerinin kullanıcılar tarafından Samsung iade edilmesi istenirken iade işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili bölgesel olarak farklılıkların da olabileceği görüldü. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklama ile birlikte Note 7 kullanıcılarının Türkiye’deki iade işlemleri nasıl yapabileceği, hangi seçeneklerin sunulacağı belirtildi.

   İki seçenek var!

   Buna göre Türkiye’deki Note 7 kullanıcıları iade işlemleri sırasında iki farklı seçenek bulunacak. Kullanıcılar isterse telefonun ücretini alabilecek, isterse de Galaxy Note 7 Edge modeli ile birlikte 600 TL alacak. Bu bakımdan kullanıcıların istediği ve tercihlerine göre uygun bir seçim yapması gerekiyor.

   Geri ödeme 3600 TL!

   Cihaz ücretini almak isteyen kişilere 3600 Türk Lirası ödeneceği belirtilirken Galaxy S7 Edge almak isteyen kişilere artı olarak 600 TL gibi bir ödeme yapılacak. Bu açıdan isteyen kişiler ücreti alabileceği gibi isteyen kişiler yine Samsung’un en önemli cihazlarından biri olan Galaxy S7 Edge modeline sahip olabilecek.

   Yapılan bu açıklama ile birlikte iade işlemlerini yapmak isteyen kullanıcılara önemli bilgi verilirken önümüzdeki günlerde kullanıcıların iade işlemlerini gerçekleştirilerek bu imkanlardan yararlanması bekleniyor. Samsung kullanıcıların hiçbir şekilde mağdur olmasını istemezken sunduğu farklı seçenekler ile aynı zamanda alternatif de yaratıyor. Bu açıdan dünya genelinde her ne kadar patlama olayları yaşanmış olsa da Samsung’un değişim işlemleri için sunduğu seçenekler ve gösterdiği olumlu yaklaşım pek çok kullanıcı tarafından beğeni topladı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.