Fitbit Lonic Akıllı Saati Duyuruldu

   Fitbit de akıllı saat sektörüne giriş yaparken, yeni cihazı Fitbit Ionic akıllı saati tanıttı.

   Fitbit Lonic Akıllı Saati Duyuruldu

   Fitbit Ionic ne zaman çıkacak?

   IFA 2017 öncesi yeni akıllı saatini duyuran Fitbit, cihazı bu yılın Ekim ayına kadar satışa sunmayacak. Buna rağmen Ekim ayında Ionic’in tüm büyük pazarlara girmesi bekleniyor. Tabii yine de net çıkış tarihi ve tam olarak nerelerde bulunacağı belli değil.

   Yeni akıllı saat suyun 50 metre altına kadar dayanıklı olacak. Yani denizde, havuzda yüzerken veya duşa girerken rahatlıkla kullanabileceksiniz. Cihaz alüminyum-plastik karışımıyken premium bir tasarıma sahip. Aynı zamanda üstünde 3 tane fiziksel tuş da bulunuyor ve spor sırasında kullanımı kolaylaştırıyor.

   Her ne kadar Fitbit Ionic’in henüz ekran boyutu belli olmasa da çözünürlüğün 384×250 oranlarında olduğunu ve çizilmelere karşı Gorilla Glass 3 cam kullanılacağı biliniyor. Aynı zamanda ekran Apple Watch 2 kadar parlak olacak ve 1000 nite kadar ulaşabilecek.

   Fitbit Ionic​ batarya ve yazılım

   Fitbit Ionic’in tekrar şarj etmeden 4 güne kadar kullanılabileceği söylenirken, şarj ömrü bu saati ne amaçla kullanacağınıza bağlı değişecek. Elbette devamlı spor yapıyorsanız, kullanım süresi de azalacak. Eğer GPS kullanıyorsanız akıllı saat 10 saat kadar dayanacak.

   Akıllı saatte Fitbit OS işletim sistemi kullanırken, çok fazla özellik ve uygulamaya da izin veriyor. Cihaza kendi uygulama mağazasından üçüncü parti yazılımları da indirebileceksiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.