Facebook’ta Yeni Dönem Başlıyor!

   Facebook için yapılan açıklamalarda düşük bağlantılara sahip cihazlarda Facebook’un daha stabil çalışabileceği belirtildi.

   Facebook’ta Yeni Dönem Başlıyor!
   Facebook mobil olarak da yoğun bir kullanıma sahip olduğu için yapılan güncellemeler mobil handikapların ortadan kaldırılması üzerine oluyor. Yapılan son yenilik ile birlikte kullanıcıların düşük hızlarda dahi Facebook kullanabileceğini belirtilirken, düşük hızda dahi haber akışının sorunsuz bir şekilde yayınlanacağı belirtildi. Bu bakımdan düşük bağlantılarda dahi Facebook kullanılacak olması bu konuda büyük bir avantaj sağlayacak. Her gün milyonlarca giriş alan sosyal medya böylece daha yüksek kullanım oranlarına ulaşabilecek.

   Facebook’a katkı yapacak

   Bu durum Facebook’un daha fazla kişi tarafından internet bağlantısı sorunu olduğu durumlarda dahi kullanım sağlaması için büyük bir avantaj olarak görülüyor. Facebook tarafından yapılan bu yenilik kuşkusuz kullanıcıların Facebook kullanması noktasında çok daha pratik bir çözüm elde etmesini sağlayacak.

   Kullanıcılara kolaylık

   Facebook yaptığı yenilikler ile birlikte kullanıcıların işlerini kolaylaştırırken aynı zamanda kullanıcı odaklı güncellemeleri sayesinde kullanıcıların daha iyi bir sonuç almasını sağlıyor. Bu da Facebook kullanım oranlarını arttıran önemli bir etken olarak görülüyor.

   Konu ile ilgili bugüne kadar açıklamalar net bir şekilde yapılmazken gelen bilgilerde önümüzdeki aylar içerisinde bu güncellemenin sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan şu anda her ne kadar Beta versiyonlarda görünse de önümüzdeki günlerde yapılacak kapsamlı bir incelemenin ardından tüm kullanıcılar bu imkandan yararlanma şansı elde edebilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.