Facebook Snapchat’e Meydan Okuyor!

   Facebook tarafından geliştirilen Facebook Messenger uygulaması her gün milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilirken uygulama için yeni bir geliştirmenin daha yapılacağı belirtildi.

   Facebook Snapchat’e Meydan Okuyor!

   Facebook Messenger uygulaması için yapılacak yeni düzenlemeyle birlikte kullanıcıların artık uygulamada hikayeler özelliğini kullanabileceği belirtildi. Özellikle Snapchat’ta görmeye alışkın olduğumuz hikayeler özelliğinin bu yeni düzenlemeyle birlikte Facebook için de geliştirilecek olması kullanıcıların Snapchat özelliğini artık Facebook Messenger üzerinden de kullanmasını sağlayacak.

   Messenger güçleniyor

   Gündemde yer alan bu haberlerin ardından pek çok kullanıcı yeni özelliğin nasıl bir kullanım sunacağını merak ederken gelen bilgilerde video ve fotoğraf paylaşımının daha kolay bir şekilde yapılacağı ve böylece kişilerin Facebook Messenger üzerinden arkadaşlarına hikayeler sunabileceği belirtildi. Sosyal medya sitesinin sadece sohbet bölümü üzerinden kurulan Facebook Messenger şu anda çıkış noktasından oldukça uzak ve başarılı bir noktada. Bu bakımdan geliştirilecek yeni özellikler ile birlikte kullanımı çok daha pratik bir hale gelecek Facebook Messenger’ı kullanıcılar tarafından çok daha fazla ilgi gösterilmesi bekleniyor.

   Farklı özellikler geliyor

   Sektördeki gücünü giderek arttıran Facebook Messenger yeni güncellemeler ile birlikte liderliğini sürdürme başarısını da elde edecek. Facebook Messenger için geliştirilen bu özelliğini şu anda beta versiyonlarda denendiği ve test edildiğini açıklanırken bu testlerin ardından yeni özelliğin kullanıma sunulması mümkün olacak.

   Bu açıdan önümüzdeki günlerde yapılacak yeni bir güncellemeyi alacak kişilerin telefonlarında Facebook Messenger hikâye özelliğini kullanabilmesi de mümkün olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.