Facebook Profil Kilitleme Nasıl Yapılır?

   Facebook’ta kendi profilini kilitleme ne demek? Facebook profil kilitleme ne zaman çıktı? Facebook profil kilitleme nasıl yapılır? Detaylar yazımızda.

   Facebook Profil Kilitleme Nasıl Yapılır?

   Facebook hesaplarını ve paylaşımlarını kullanıcılara karşı kısıtlamak isteyen kullanıcılar kilitleme işlemi yapabilmektedir. Facebook’ta profilinizi kilitlemek için yapmanız gerekenler:

   • Facebook hesabınıza giriş yaparak profil ayarlarınıza girin
   • Profilinizin düzenleme ekranındaki sağ üstte yer alan üç noktaya girin
   • Profil Kilitle butonuna basın ve işlemlerinizi tamamlayın

   Facebook profilinizi kilitlediğinizde hesabınız sadece arkadaşlarınıza açık olacaktır. Ayrıca arkadaşlarınızın görmesini istemediğiniz gönderilerin ayarlarını da düzenleyebilir sadece kendiniz görebilirsiniz. Arkadaşlık isteğini kabul etmediğini kullanıcılar hesabınızda bulunan Youtube Abone Satın Al işlemini de yapamaz. Videolarınızın indirme işlemini farklı kullanıcıların yapabilmesi için gönderi ayarlarınızı düzenlemeniz gereklidir. Facebook gönderilerinizin daha çok beğeni alarak hesabınızın popülerliğini artırmak için Sosyalgram.com adresinde yer alan Facebook beğeni paketlerini 7,50 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirisiniz.

   Facebook’ta Kendi Profilini Kilitleme Ne Demek?

   Kişisel hesaplarınıza ve verilerinize olan ulaşımın kısıtlanmasını sağlayan Profil Kilitleme özelliği 2020 yılında ülkemize getirilmiş olan bir güncellemedir. Ayrıca yaklaşık 50 ülkede daha profil korumasını uygulayan kullanıcılar mevcuttur. Kişisel veri ve paylaşımlarınızı koruma altına alarak görmesini istemediğiniz kullanıcıları sınırlandırma imkanına sahip olabilirsiniz. Facebook hesaplarının etkileşimini artırarak takipçi sayısını artırmak isteyen kullanıcılar Sosyalgram adresinden takipçi satın alabilmektedir. Gönderi ve video paylaşımlarınızla diğer kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dikkat çeken ve kaydedilmek istenen videolarınız için ayarlarınızı düzenleyebilir reels izlenme satın al işlemine onay verebilirsiniz.

   Facebook Profil Kilitleme Ne Zaman Çıktı?

   Facebook ilk olarak 2018 yılında profil kilitleme özelliğini geliştirmiştir. Daha sonra ülkemiz de içinde olmak üzere 50 ülkeye daha bu güncellemeyi sunmuştur. instagram beğeni hilesi kötü niyetli kullanıcılara karşı oldukça kullanışlı bir özellik olarak aktif olarak tercih edilmektedir.

   Facebook Hesabı Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

   Belli bir süre kullanmamaya karar verdiğiniz Facebook hesaplarınızı geçici olarak kapatabilirsiniz. Profilinizde yer alan ayarlar ekranından Gizlilik ayarlarınıza giriş yapıp Facebook Bilgileri alanından Dondurma veya Silme butonuna basınız. Dondurulan hesap tekrar açıldığında aynen kullanılmaya devam edilebilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.