Excel Eğitim Sistemi ve Power Bi Kursu

   Büyük küçük fark etmeksizin tüm işletmeler için özel bir zorunluluk haline gelen Excel eğitim sistemi ve Power Bi kursu hakkında detaylar.

   Excel Eğitim Sistemi ve Power Bi Kursu

   Artık bazı platformlarda ileri düzey excel ve power bi eğitim sistemi mevcuttur. Çeşitli internet sitelerine girip excel ve power bi dersi veren hizmetlerle iletişim kurabilirsiniz. Şu an İmpressbilişim adlı bir internet sayfası excel ve power bi gibi pek çok alanda eğitim vermeye devam etmektedir. Bu eğitim sistemi hakkında daha fazla bilgi alma için aşağıdaki yazıları okuyabilirsiniz.

   Excel eğitimi

   Excel, tüm ölçekteki işletmeler ve bireyler için özel bir zorunluluk haline gelmiştir. Excel ile, formlar ve makrolar oluşturur, bilgilerinizi kolayca idarer ve işinize otomasyon kazandırırsınız.

   İleri Excel Eğitim ile, karmaşık iş sorunlarını çözerek işinizi süratlendirirsiniz. İleri excel kursu ile değişik yerlerdeki bilgileri tümleme, dosyaları bozulmalara karşı gözetebilme, makro, bilgi hesap tabloları oluşturabilme gibi pek çok işlemi profesonel bir şekilde halledebilirsiniz.

   Power Bi eğitimi

   Microsoft Power Bi, bilgileri daha hızlı, tesirli ve daha iyi bir kavrayışla fotoğraflaştırma ve tahlil etmeyi sağlayan bulut tabanlı bir iş incelemeyi servisidir.

   Kullanımı kolay dashboard’lar, etkileşimli rapor eder ve bilgileri yaşama getiren merak uyandıran fotoğraflaştırmalar taşıtıyla kullanıcıları muhtelif bilgilere bağlar.

   Power Bi ile hangi alanlarda işlem yapılır?

   İki ya da daha çok tablo import ettiğinizde, genelde bu tablolar arasında ilişkiler yaratmanız gerekir. Power Bi Desktop Manage Relationships diyalogu ve Relationships görünümünü kapsar ve buralarda Power Bi Desktop’ın rastgele bir ilişkiyi bulup yaratması için Auto detect kullanabilir veya bunları kendiniz yaratabilirsiniz.

   Ayrıca, kendi miktar ve hesaplamalarınızı kolayca yaratabilir veya bilgi formatları ve kategorilerini ilave anlayışlar için bilgilerinizi zenginleştirebilir. Ayrıca power bi kursu Desktop bilgi bulgusunu basitleştirir.

   Çok muhtelif bilgi kaynaklarından bilgi alımı yapabilirsiniz. Bir bilgi kaynağına bağlandıktan sonra, bu bilgileri tahlil ve raporlama gereksiniminize uyacak şekilde şekillendirebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.