En Yeni Özellikleri ile BlueStacks 5’e Bayılacaksınız!

   Bluestacks 5 sayesinde android emülatörler ile aramızda ki fark kapanmamak üzere açıldı!

   En Yeni Özellikleri ile BlueStacks 5’e Bayılacaksınız!

   BlueStacks 5, 2009 yılında Rosen Sharma tarafında kurulan yazılım şirketinin bir app player ürünüdür.

   Bu yazılım, telefonunuzda ki tüm oyun ve uygulamaları, bilgisayar ekranında tam ekran hali ise erişim sağlayarak kolaylıkla kullanmanızı sağlar. Android oyunlarının bilgisayarımızda keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

   Yazılım performansı, kaynak tüketimi ve kullanım kolaylığı olsun piyasada ki en iyi seçeneklerden biri. Bluestacks 5 sayesinde android emülatörler ile aramızda ki fark kapanmamak üzere açıldı!

   Şimdi BlueStacks 5’in bizlere sunduğu harika özelliklere gelelim.

   Artık istediğiniz tüm Android oyunları oynayacaksınız!

   İstediğiniz tüm Android oyunları oynayacaksınız

   Telefonumuz da ki oyunları bilgisayarımızda uyum sorunu yaşamadan oynamak istiyorsanız, BlueStacks 5 sizin için en iyi tercih olacaktır. Dünyanın en büyük oyun kütüphanesi olan BlueStacks 5’in, 2 milyondan fazla oyunu sizlere kolaylıkla sunuyor. Özellikle Twitch ve Facebook gibi platformlarda online olarak yayın yapan kişiler için tasarlanmış yapısı ile karşınızda.

   Bu kadar seçenek arasında, her zaman oynamak isteyeceğiniz bir çok oyun olacağından emin olabilirsiniz.

   Optimize edilmiş RAM kullanımı, donanımdan bağımsız!

   Optimize edilmiş RAM kullanımı

   BlueStacks 5’te oyun oynamanın en güzel ve avantajlı yönlerinden biri de, bir çok telefondan elde edemeyeceğiniz performansı ve kaynak kullanımı sizlere sunuyor olması. Birçok emülatör ile kıyaslandığında bile BlueStacks 5, kaynak yönetimi artırmadan ve performansı en iyi şekilde sağlayarak çok daha iyi bir deneyim sunuyor.

   Bu özellik, BlueStacks 5 ile artarak devam etmekte. BlueStacks 5 %40 daha az RAM kullanıyor. Diğer uygulamalar ile birlikte kullanmanız ve yeni oturumlar açmanız daha kolay hale geliyor. Hatta tüm bunları yaparken çok az kaynak kullanıyor. BlueStacks 5, oyun oynadığınız esnada RAM kullanımını daha da azaltan bir beller kırpma aracı özelliğine de sahip.

   Artık arayüzümüz daha minimalist!

   BlueStacks 5, bu zamana kadar yayımlanan en hafif ve en hızlı emülatör. Bunu kullanınca da farkına varacaksınız. Yeni arayüzümüzü tasarlarken minimalist bir yaklaşım kullandık bu sayede maximum hız ve erkan alan edebildik. Bu sayede yan panelimiz daha ince ve tüm düğmeler düzgün ve düzenli bir şekilde sığmakta. Ayarlar menümüz ise tüm önemli yapılandırma ayarlını öncelikli olarak gösteriyor ve artık daha akıcı.

   En büyük mobil oyuncu topluluğu!

   En büyük mobil oyuncu topluluğu

   Birçok oyuncu için oyun oynamak, boş zamanlarda yapılacak keyfini sürecekleri bir hobidir. Bazı kişiler için oyun oynamak sosyal bir aktivitedir. Diğer oyuncular ile işbirliği yapmak ya da onlara karşı savaşmak daha önemlidir. Eğer siz de böyle bir oyuncu iseniz, bu platform tam size göre. Çünkü bu platform dünyanın en büyük oyuncu topluluğuna sahip. Her geçen gün sayısı artmakta olan platformumuz da şu an 500 milyondan fazla kullanıcımız var.

   BlueStacks 5’i ücretsiz bir şekilde indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.bluestacks.com/tr/index.html

   FPS kilidi garantisi ile en iyi deneyim imkanı!

   BlueStacks 5 FPS kilidi

   BlueStacks 5’ten önce kare hızları bakımından verimsiz yönler vardı. Ama artık BlueStacks 5 ile hepsine elveda diyoruz.

   Eko-Mod ile yeni ve geliştirilmiş oturum yöneticisi!

   Çoklu görevler sayesinde, oyuncuların oyun başında durmayıp başka işler ile imkanı tanıyor. Eko-Mod  ile yani oturum yöneticisi sayesinde çoklu görev yeteneği ile yararlanılan savaş ve gacha oyunları söz konusu olduğunda, BlueStacks 5’ten iyisi yok!

   Güvenlik standartları dikkate alınarak en yüksek olacak şekilde geliştirildi!

   BlueStacks 5, bilgisayarınız da android oyun oynamak için en güvenli emülatördür. Sizi olası saldırı, zararlı uygulamalardan ve virüslerden korur. Şüpheniz olmasın!

   BlueStacks 5 hakkında detaylı bilgileri siz değerli okuyucularımıza ulaştıran, 2015 yılından beri oyuncular için özel içerikler üreten mobil oyun ve haber platformu https://mobidictum.com/ sitesini ziyaret ederek güncel oyunlar hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.