En İyi Apple Modeli Hangisi?

   Apple tarafından son 2 yıl içerisinde piyasaya sunulan 5 farklı iPhone modeli, iPhone almak isteyen kişiler için cazip seçenekler sunuyor. Peki, hangi telefon hangi noktada daha iyi?

   En İyi Apple Modeli Hangisi?

   Apple tarafından piyasaya sunulan son telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olurken bu modeller öncesinde iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone SE modelleri piyasaya sunulmuştu. Telefonların farklı özellikleri ve etiket fiyatları olması seçim şansını artırırken kişiler kendi ihtiyaçlarına yönelik en uygun telefonu tercih edebilir.

   En iyisi iPhone 7 Plus!

   Şu an için kuşkusuz en iyi ve iddialı model iPhone 7 Plus olsa da Türkiye’de 4-5 milyara varan etiket fiyatları bu telefonunun alınması noktasında ciddi soru işaretleri oluşturuyor. Bu bakımdan iPhone 6s ya da iPhone SE modellerinin tercih edilmesi çok daha uygun bir seçenek yaratıyor.

   Özellikle daha uzun bir kullanım sağlayacak telefonu tercih etmek isteyen kişiler iPhone 6s Plus ya da iPhone 7 Plus seçeneğini değerlendirmek en ideali. Fakat en ekonomik iPhone modeline sahip olmak isteyenler için yaklaşık 2 milyar civarında etiket fiyatına sahip olan iPhone Se modeline değerlendirmeli.

   Piyasada şu andaki en iyi kameraya sahip olan iPhone modeli iPhone 7 Plus olurken iPhone 6s serisi de oldukça uygun özelliklere sahip durumda.

   Bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda iPhone modellerinden uygun olanını siz de belirleyebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.