Dünyanın En Hafif Bilgisayarı VR One Duyuruldu

   MSI tarafından üretilen yeni bilgisayar modeli, VR One olarak adlandırılırken, yeni model en hafif bilgisayar olarak tanımlandı.

   Dünyanın En Hafif Bilgisayarı VR One Duyuruldu

   Bilgisayar sektöründe MSI tarafından üretimi gerçekleştirilen yeni model, oldukça ilgi çekti. Yapılan tanıtım ile birlikte bugüne kadar üretilen en hafif bilgisayar unvanını VR One ile elde eden MSI, bu bakımdan ilk olmasıyla da piyasalardaki tüm dikkatleri üzerinde topladı.

   VR için VR One

   MSI tarafından yapılan tanıtımlarda ürünün VR odaklı olduğu ifade edilirken, VR One olarak adlandırılmasının altında yatan sebep de VR. VR son dönemlerde çok fazla dikkat çekerken, MSI’nın bu hamlesi de doğru bir zamanlamanın yapıldığını gösteriyor. Öyle ki önümüzdeki günlerde VR için daha fazla ilginin olacağı kuşkusuz. Bu bakımdan VR One ile birlikte taşınabilir bir sanal gerçeklik deneyimi sunmayı başaran MSI, VR One modeli ile yüksek atış rakamlarına da ulaşmayı başarabilir. Cihazın taşınabilirlik konusunda çok başarılı olması, kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlarken, sırt çantası şeklinde kullanımı sayesinde istenilen yerde VR One kullanımını da mümkün kılıyor. Bataryasında da önemli geliştirmelerin yapılması, süre konusunda oldukça makul bir seçeneği sunarken, VR One ile birlikte kullanıcılar 3 saat kesintisiz VR keyfi yaşayabilecek durumda.

   VR One teknik özellikleri neler?

   VR One için yapılan tanıtımlara göre teknik özellikler şöyle;

   Nvidia GTX 1070 ekran kartı

   Intel i7 işlemci

   1 adet HDMI giriş

   4 adet USB 3.0 çıkışı

   Ultra sessiz soğutma sistemi

   VR One modelinin fiyatı ise bilinmiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.