Dünyanın En Güçlü Tablet Bilgisayarı HP ZBook x2 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

   Dünyanın en güçlü tableti HP ZBook x2 özellikle tasarımcıları ve Creative kullanıcılarını hedef alıyor.

   Dünyanın En Güçlü Tablet Bilgisayarı HP ZBook x2 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

   HP yeni Zbook x2 modelini bugün duyururken, 2’si 1 arada türü hybrid cihaz Creative kullanıcılarına hitap ediyor ve dünyanın en güçlü tablet bilgisayarı unvanını taşıyor.

   Cihaz özellikle Adobe’un Creative Cloud uygulamalarını kullanan sanatçılar ve tasarım profesyonelleri için hazırlanırken, içinde Kaby Lake mimarili Intel Core i7 işlemci bulunuyor. İşlemci hızı Turbo ile 4.2GHz’a kadar yükselirken, aynı zamanda 32GB’a kadar da RAM seçenekleri mevcut. Ekran kartı kısmında ise Nvidia Quadro M620 mevcut.

   Dünyanın en güçlü tableti HP ZBook x2 teknik özellikleri

   HP ZBook x2’de 14 inçlik yansıma engelleyici, 4K çözünürlüklü ekranın yanı sıra 10-bit 1 milyar renkli HP DreamColor ekran seçeneği de mevcutken, panel Adobe RGB ile yüzde 100 uyumlu durumda.

   2TB PCIe saklama alanının yanı sıra SD kart slotuyla fotoğrafçılara da hitap eden cihazda Thunderbolt 3 portları, USB 3.0 portu ve HDMI 1.4 girişi yer almakta.

   Batarya için konuşacak olursak, HP yeni tablet bilgisayarının şarjda değilken 10 saate kadar dayanabileceğini söylüyor ve hızlı şarj özelliğiyle de bataryayı yarım saat içinde yüzde 50 doldurmak mümkün.

   Dünyanın en güçlü tablet bilgisayarı HP Zbook x2 fiyatı

   HP Zbook x2 alüminyum – magnezyum alaşımı, 1.6 kg’lık bir kasaya sahipken, satışlar Aralık ayında başlayacak ve Amerika’da yaklaşık 2730 dolardan piyasaya sunulacak.

   HP Zbook x2’nin pek ucuz olmadığını biliyoruz fakat muhtemelen dünyanın en güçlü tablet bilgisayarı unvanına sahip olan yeni HP dizüstü bilgisayar her tasarımcının rüyasını süsleyecektir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.