DJI Mavic Air Yakında Çıkıyor

   Beklenen yeni drone ürünü Djı Mavic Air önümüzdeki hafta ortaya çıkabilir.

   DJI Mavic Air Yakında Çıkıyor

   DJI daha önceden hâli hazırda DJI Mavic Pro adlı küçük ve güçlü drone cihazlara sahipti fakat şimdi yayınlanan yeni videonun verdiği ipuçlarına göre önümüzdeki hafta Mavic Air’i de görebiliriz.

   DJI Mavic Air ne zaman tanıtılacak?

   ‘Adventure Unfolds’ adı verilen fragman bugün gelirken, oldukça ilgi çekici duruyor ve 23 Ocak 2018 tarihine işaret ediyor. Carl Sagan videolarını anımsatan tanıtımda konuşmacı kişi cihazın hemen hemen neye benzeyeceği hakkında ipuçları verirken, güç ve enerji konularına dikkat çekiyor.

   Dediğimiz gibi yeni DJI markalı drone 23 Ocak’ta tanıtılacak ve DroneDJ adlı siteye göre Mavic Air adı aslında şimdiden resmileşti çünkü DJI’ın kendi sitesinde bu alan adına giden bir sayfa dahi bulunuyor.

   Cihazın 499 dolara satılan DJI Spark boyutunda olması bekleniyor. Fiyat olarak Mavic Pro için 999 dolar tahmini yapılıyor. Yani Mavic Pro onun yanında daha pahalı ve daha iyi bir cihaz olacak.

   Ayrıca Apple benzeri ‘Air’ takısının kullanılması da ürünün Pro sürüme göre daha hafif olacağını gösteriyor. Her ne olursa olsun DJI son dönemlerin en başarılı drone üreticilerinden birisi ve yeni cihazı merakla bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.