Deniz Üstünde Sünnet Düğünü

   Tekne düğünü yaparken kiralama aşamasında bazı ayrıntılara önem vermeniz gerekmektedir. Tekne açık alan hesaplaması, kişi sayısının önemi tekne kiralama açısından son derece önemlidir.

   Deniz Üstünde Sünnet Düğünü

   Deniz üzerinde, bol manzaralı bir düğün keyfi çıkarmak için organizasyon firmamıza başvurabilirsiniz. Eğlenceli düğünde sünnet organizasyonu ekibimiz her ayrıntıyı detaylı şekilde düşünmektedir. Düğün sahipleri, özel gün geldiğinde avantajlardan sonuna kadar yararlanmaktadır. Kafanızda sorun kalmadan, kalabalık sayıda kişiyi tekne üzerinde ağırlayabilirsiniz.

   Sünnet Düğünü Organizasyonu Nedir?

   Sünnet kutlamasında neler olup bitecekse tümünün baştan planlanması sünnet düğünü organizasyonudur.  Düğün nerede olacak, kaç kişi gelecek, yemek ikramları, eğlenceler, ekstra hizmetler vs. konusunda organizasyon firmamız tüm detayları düşünmektedir. Özetle, sünnet düğününde olması istenen ve kararlaştırılan uygulamaların organize edilmesini ifade etmektedir.

   Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

   Mekan belirleme, en önemli kısımdır. Misafirler nerede konumlanacaksa organizasyona buradan başlanabilir. Tekne üzerinde sünnet organizasyonu olacaksa kiralama sözleşmesi ve hizmet kapsamı ele alınmaktadır. Ardından süslemeler, yerleşim düzeni, sünnet çocuğunun teknede neler yapacağı vs. detayları görüşülmektedir.

   Sünnet Düğünü Organizasyonunda Neler Yapılır?

   Yemekli ve müzikli sünnet düğünleri, gelenekleri direkt yansıtan uygulamalardır. Sünnet çocuğu için mevlit okuması gibi etkinlikler sünnet organizasyonu kapsamında güne eğlence katar. Tekne durumuna göre fotoğraf ve video görselleri oldukça zengindir. Bazı durumlarda tekne içerisinde, başka gösteriler de yapılabilmektedir.

   Tekne Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

   Tekne düğünü yaparken kiralama aşamasında bazı ayrıntılara önem vermeniz gerekmektedir. Tekne açık alan hesaplaması, kişi sayısının önemi tekne kiralama açısından son derece önemlidir. Kapalı alan var mı yok mu inceleyebilir, seçenekleri görebilirsiniz. Organizasyon boyunca ne tür katkılar olacaksa, net bir şekilde ele alınması gerekmektedir.

   Tekne Kiralama Avantajları Nelerdir?

   İleride çocuğunuzla güzel anılar paylaşmak için teknede sünnet düğünü yapabilirsiniz.  Sünnet düğünü ve diğer etkinliklerde tekne kiralama avantajları oldukça fazladır. Çünkü deniz üstünde olmanın verdiği etki, misafirlere güzel bir etki yapmaktadır.

   Tekne kiralama hizmeti aldığınızda, zorlanma yaşamadan, tüm organizasyonu sürdürmüş olursunuz. Organizasyon firması tekne kiralamayla beraber koordineli şekilde süreci tamamlamaktadır. Tekne kiralama nedeninize göre faydalar değişebilmektedir.

   Tekne Kiralama Fiyatları Dışında Ekstra Maliyet Çıkar mı?

   Organizasyon firması ile tekne kiralama esnasında başka maliyetleri görüşmeniz gerekmektedir. Fiyata dahil olan ve olmayan tekne kiralama organizasyonunda kendi dahil etmek istediğiniz hizmetleri sözleşmede görebilirsiniz. Kiralamanın haricinde düğüne nasıl eklemeler olacağı size de bağlı olmaktadır.

   Teknede Düğün Nasıl Olur?

   Tekne düğün organizasyonu palyaçolar, mevlit okuması, yemek ve müzikli eğlence gibi faaliyetlerle gerçekleşmektedir. Sünnete özel teknede düğün yapılışı ve sünnet dışı düğünler farklı etkinliklere sahip olabilmektedir. Sünnet düğünü olacak mekandaki hazırlıklar tamamlandığında, her şey akışında ve çok güzel bir şekilde ilerlemektedir.

   Gelen misafirleriniz, sohbet ettikleri ortamlarda teknedeki eğlencelere katılım sağlayabilmektedir. Süslemeler ve ortam enerjisi, düğüne gelenlerin keyfini artıracak şekilde planlanmaktadır.

   Tekne Düğünleri İçin En Uygun Dönem Hangisi?

   Hemen herkesin aynı fikirde olduğu bir konu, kış aylarında teknede düğün yapmanın zor olmasıdır. Kış mevsiminde teknede düğün yapmayı seçenler de olabilir, fakat istediğiniz ambiyansı yakalama şansınız azalmaktadır. Çünkü hava koşulları sert olduğunda, eğlence yarıda kalabilmektedir.

   Tekne Düğünü Ekstra Hizmetler Nelerdir?

   Tekne düğünlerinde ekstra hizmetler, kiralama haricinde ekleme olan hizmetlerdir. Örneğin ek dekorasyon özellikleri, canlı müzikler, profesyonel dj kiralama gibi hizmetler ekstra olabilmektedir. Sünnet düğünündeki ekstra hizmetler için palyaço gösterileri gibi çocuklara özel etkinlikler ek fiyat olarak hesaplanmaktadır.

   Teknede Düğün Fiyatları

   150- 200 kişilik teknede düğün fiyatları ve 25 kişiye ayarlanan tekne fiyatları değişmektedir. Ek ne gibi lüks özellikleri olduğu ve teknede düğün organizasyonunda güncel piyasa durumu belirleyici konulardır. Düğün süreci öncesinde organizasyon firmamızla görüşerek net bir fiyat alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.