Dell Oyun Bilgisayarı Gaming Desktop 5680 Tanıtıldı

   Yeni Dell oyun bilgisayarı, Dell Inspiron Gaming Desktop 5680 özellikleri ve fiyatı.

   Dell Oyun Bilgisayarı Gaming Desktop 5680 Tanıtıldı

   Teknoloji üreticisi Dell CES 2018’e katılanlar arasındaydı ve yeni Inspiron serisi oyun bilgisayarlarını tanıttı. 5680 model numaralı Dell oyuncu bilgisayarında Intel’in son nesil 6 çekirdekli ve opsiyonel Optane hızlandırıcılı işlemcileri yer alıyor.

   Seçim oyuncuya bırakılıyor

   Daha da açık olmak gerekirse Dell Inspiron Gaming Desktop Model 5680’de sekizinci nesil Intel işlemciler yer alıyor. Bunların arasında da Core i3, i5 ya da i7 seçimleri yapmak mümkün. 8GB ya da 16GB RAM seçeneği de sunan bilgisayarda GeForce GTX 1070, GTX 1060 ya da GTX 1050 ekran kartları sunuluyor.

   Cihaz temel olarak 1TB sabit diskle gelirken, aynı zamanda 256GB SSD ve 2TB hard disk seçenekleri de mevcut. Ayrıca Intel Optane hafıza modülünü de ekleme şansınız var. Tüm bu teknik özellikler 460W güç kaynağıyla desteklenirken, bolca havalandırma deliğine ve fana sahip. Dolayısıyla soğutma konusunda da herhangi bir problem yaşamıyor.

   7.1 Channel HD ses sistemiyle gelen Dell oyuncu bilgisayarı, bugün yurt dışında satışa çıkarken ilerleyen dönemlerde ülkemize de geleceğini tahmin ediyoruz. Bilgisayar için belirlenen fiyat etiketi ise 750 dolar oldu ve sadece kasayla satılıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.