Dell 49 İnç Çift QHD Monitör (Dell UltraSharp U4919DW) Göz Kamaştırıyor

   49 inç büyüklüğünde, geniş açılı ve kavisli tasarımla birlikte gelen yeni monitör 26 Ekim 2018 tarihi itibariyle satın alınabilecek.

   Dell 49 İnç Çift QHD Monitör (Dell UltraSharp U4919DW) Göz Kamaştırıyor

   Geliştirdiği ürünleriyle birlikte özellikle bilgisayar sektörünün önemli markalarından bir tanesi haline gelen Dell, bu kez yeni monitör modeli ile adından söz ettiriyor. Firma tarafından resmi olarak duyurulan yeni monitör modeli, dünyada bir ilke imza atıyor. Buna göre cihaz, çift QHD olmak üzere 49 inçlik bir ekran ile adeta göz kamaştırıyor.

   Dell 49 inç çift QHD monitör teknik özellikleri

   49 inç büyüklüğünde, geniş açılı ve kavisli tasarımla birlikte gelen yeni monitör, bunun yanında 32:9 görüntü oranı sunuyor. Tam olarak 27 inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip iki adet monitörün yerini alabilen ürün, 5120 x 1440 piksel çözünürlük desteğine sahip. İş dünyası açısından oldukça nitelikli bir yenilik olarak pazarlanan çift ekran, görünüşe bakılırsa yaygınlık kazanacak. Zira bu konuda çeşitli firmalar ürünler hazırlıyor. Nitekim Dell markası ise bir ilke imza atarak bu tarz teknolojilerin ne denli geliştiğini kanıtlıyor.

   Tam adı Dell UltraSharp U4919DW olan modelin IPS ekran teknolojisine sahip olduğu belirtiliyor. Yüksek çözünürlük desteği, tasarım veya buna benzer işler ile uğraşanların oldukça işine yarayacak. Aynı şekilde IPS ekran teknolojisi çerçevesinde doğru renk skalasını yakalamayı başaran ürün, ince ayrıntıların rahatlıkla görüntülenmesine olanak tanıyor. Tutarlı renk desteği, tasarım ve görsel iletişim gibi alanlarda bir hayli önem teşkil ediyor. Dijitalde resmedilen bir görüntünün gerçeğe en yakın şekilde tasarlanması kolaylaşıyor.

   Dell UltraSharp U4919DW çıkış tarihi ve fiyatı

   60 hz yenileme hızı, USB-C bağlantı desteği, 5 ms tepki süresi ve iki adet HDMI 2.0 portu gibi özellikler ile birlikte gelen ürün, 26 Ekim 2018 tarihi itibariyle satın alınabilecek. Dell UltraSharp U4919DW fiyatı ise 1699 dolar belirlenmiş durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.