Dacia’dan Tasarım Yeniliği!

   Dacia tarafından yapılan son tanıtımlar ile birlikte markanın en önemli modellerinden olan Logan MCV ve Sandero yeni versiyonları ile görücüye çıkarıldı.

   Dacia’dan Tasarım Yeniliği!

   Son dönemlerin en önemli otomotiv üreticilerinden birisi olan ve Türkiye pazarında da oldukça yüksek bir ilgi gören Dacia, yeni geliştirdiği modelleri ile yeniden sahneye çıktı. Yapılan tanıtımlar ile birlikte Dacia Logan MCV, Sandero ve Sandero Stepway modellerinin tasarımda ciddi bir değişikliğe gidildi görülürken tanıtımların ardından yapılan ilk değerlendirmelerde yeni modellerin ilgi gördüğü ve tasarımların beğenildiği anlaşıldı.

   Kullanıcılar sevdi

   Araçlarda yapılan tasarımlar ile birlikte araçların baştan aşağı tüm detayları yenilenirken özellikle iç mekânda yapılan tasarım değişiklikleri ile birlikte marka çıtayı biraz daha yükseltti. Firma tarafından yapılan resmî açıklamalar ile birlikte bundan sonraki süreç içerisinde tasarım anlamında değişikliklerin yapılacağının sinyalleri de verilirken yapılan tanıtımların kullanıcılar tarafından ilgi görmesi de Dacia’nın doğru yolda olduğunu gösterdi.

   2017’de çok konuşulacak

   Dacia tarafından yapılan tanıtımların ardından otomotiv sektörünün en çok konuştuğu konular arasında Dacia Dacia Logan MCV, Sandero ve Sandero Stepway tasarımları olurken, 2017 yılında yenilenen modeller ile yollarda olacak Dacia böylece ilgi çeken araçlar arasında yer alacak.

   Araçlarda yapılan değişikliklerin yanı sıra aynı zamanda araçların çok daha donanımlı ve özellikle hale gelebilmesi adına da pek çok özellik araçlara eklenmiş durumda. Bu açıdan bakıldığında yenilik sadece tasarım ile sınırlı değil. Araçlara yapıla küçük dokunuşlar ile birlikte pek çok kişinin dahi sevmeye başlayacağı Dacia, 2017 yılının otomotiv sektörüne damgasını vurabilecek düzeyde.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.