Casio Güneş Enerjili Saat (2018)

   Casio güneş enerjili saati Casio G-Shock Rangeman GPR B-1000 modelini tanıttı.

   Casio Güneş Enerjili Saat (2018)

   Las Vegas’ta düzenlenen CES 2018 fuarına Casio da katılırken burada iki yeni akıllı saat ve bazı diğer aygıtlarını tanıttı. Tanıtımda Casio G-Shock Rangeman GPR B-1000 ve diğer saatler öne çıktı.

   Özellikle uzun yürüyüşlere çıkan ve ıssız yerleri keşfetmeyi seven insanlar için yeni Casio G-Shock Rangeman GPR B-1000 oldukça ilgi çekici bir model. Cihazın kendi içinde ayrı bir GPS sistemi yer alırken, yolunuzu kaybetmenize asla izin vermiyor.

   Casio güneş enerjili saat her koşula uygun

   Aynı zamanda yeni Casio solar enerjiyle yani güneş enerjisiyle çalışıyor ve bu sayede vahşi doğada da saatinizi şarj etmeniz, GPS özelliğini kullanmanız mümkün. Maceracı ve gezginler için özel üretilen, kaybolmanıza asla izin vermeyen Casio güneş enerjili saati yaklaşık bir saat içinde GPS ile şarj edebiliyorsunuz.

   Bunların ötesinde saat soğuk havalara, kire ve çamura dayanıklı. İçinde termometre, pusula gibi özellikler de barındıran saat 800 dolar fiyat etiketiyle Nisan ayında satışa çıkmış olacak. Ayrıca siyah ve yeşil renk seçenekleri de sunulacak.

   Casio güneş enerjili saat ve diğer modellerin yanı sıra G-Shock serisi dış çekim kameralarını ve 2.5D yazıcısını da CES 2018’de tanıttı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.