Bose’un Yeni Kablosuz Kulaklığı

   Kulaklıkları ne zaman yanımızdan ayırdık, elbette hiç bir zaman. Bu bakımdan da bizler için ne kadar önemli olduğunu anlayabiliyoruz. Peki yeni kablosuz kulaklıklar nasıl?

   Bose’un Yeni Kablosuz Kulaklığı

   Son zamanlarda şarkı dinlemek bizler için en önemli eylemlerden bir tanesi olmaya başladı. Her ne kadar insanlar şarkı dilemeyi çok seviyor olsalar bile, bunu iyi bir kulaklık sayesinde yapsalar çok daha iyi olacaktır. Kulaklık gerçekten en önemli ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir. En az bir şarj aleti kadar yardım olan bir maddedir kulaklık. Pekâlâ en iyi kulaklıklardan nasıl bahsedebiliriz, bir kulaklığa en iyi diyebilmek için hangi şartları yerine getirmesi gerekecektir. Buna benzer bir kulaklıkta ortalıkta dönmeye başladı diyebiliriz. Son zamanların en çok tercih edilen kulaklıkları, elbette kablosuz kulaklıklar. Bu bakımdandır ki; Bose ‘un yeni kablosuz kulaklığı görenleri kendine hayran bırakıyor.

   Bose’un yeni kulaklığı

   Artık son zamanlarda kulaklık devri iyice gelişmeye başladı. Her ne kadar kablosuz kulaklıklar, çok fazla gündemde olsalar bile yeni yeni geliştirilmeye başlandı. Pekâlâ kablolular da gördüğümüz geliştirici özellikler, kablosuz kulaklılar da olacak mı? Elbette olacak ki zaten olmasa geliştirmenin bir anlamı olmazdı sanırım. QuietComfort kulaklık modeli genellikle otobüslerde veya metrobüslerde işe veya okula giden kişilerce kullanılır. Bir diğer modeli olan QuietComfort 35 ise çok daha gürültülü sesleri engelleyen bir modeldir ve aynı zamanda iki adet renk seçeneği de bulunmaktadır. Kulaklıkta son nokta buraya kadar gelebilirdi ve geldi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.