Bölgelerin Hava Durumunda Son Durum

   Yağışlı günlere tanık olduğumuz şu günlerde hava durumlarını sık takip eder olduk. Bundan sonra ki günler de nasıl bir hava bizi bekliyor. Tahmini sonuçlar haberimizde…

   Bölgelerin Hava Durumunda Son Durum

   Hava durumu

   Meteoroloji Genel Müdürlüğünden gelen açıklamalara göre sıcaklıklar Türkiye genelinde 3-6 derece artacak. Güney ve güneybatı yönlerinde ara sıra orta kuvvette esintiler bekleniyor.

   Bölgelere göre hava durumu

   Marmara; Zamanla parçalı bulutlu olmak zere az bulutlu görünüyor. Bursa ve Bilecik çevrelerinde öğleden sonra kısa süreli yağışlar bekleniyor.

   Ege; Zamanla parçalı bulutlu görünen Ege bölgesi de az bulutlu ve açık. İç kesimleri ara sıra yağışlı günlere tanıklık edecek.

   Akdeniz; Az bulutlu olup ara ara parçalı bulutlu hal alacak. Öğleden sonra iç bölgeler de gök gürültülü yağışlar kendisini gösterecek.

   İç Anadolu ile Batı Karadeniz; Zamanla bulutlar parçalı olarak görünecek olup, iç bölgeler de şiddetli yağışlar görülecek.

   Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu; Parçalı olup yer yer çok bulutlu hal alacak olan bölgelerin Doğu Anadolu kesimi kuzey yönünden yağış gösterecek, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde de yağışlar ortaya çıkacaktır.

   Güneydoğu Anadolu; Az bulutlu olup açık hava kendisini gösterecek. Doğu tarafı parçalı bulutlu olabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.