Blizzard Kara Cuma (Black Friday) İndirimi

   Blizzard popüler PC oyunlarına Kara Cuma indirimi getirdi. Overwatch ve WoW indirimi 27 Kasım’a kadar sürecek.

   Blizzard Kara Cuma (Black Friday) İndirimi

   Bütün diğer oyun yayıncıları ve toptancı firmalar gibi, Blizzard da Kara Cuma – Black Friday indirimi geleneğine uyuyor ve en popüler oyunlarını önemli indirimlerle sunuyor. Overwatch, Heroes of the Storm ya da World of Warcraft fark etmeksizin firmanın eski ve yeni her oyununda önemli indirimler söz konusu.

   Blizzard Kara Cuma indirimi ile Overwatch yarı yarıya düştü!

   İndirimler 27 Kasım’a kadar devam edecek ve ilk sırada Overwatch yer alıyor, yarı fiyatına satın alınıyor. Bu da demek oluyor ki oyunun standart sürümünü 19.99 dolar karşılığında satın alabiliyorsunuz. Overwatch: Game of the Year Edition ise 29.99 dolara satılıyor ve içinde 10 adet loot box, 5 hero skini ve oyun içi farklı özellikler yer alıyor.

   World of Warcraft cephesinde ise ana oyun 9.99 dolara satılırken, ek paketler de Legion hariç 9.99 dolara satılıyor. Legion genişleme paketini ise 24.99 dolara almak mümkün. Heroes of the Storm’da ise bundle ve skinlerde çeşitli indirimler söz konusu.

   Tabii bunlar dışında da pek çok oyunda indirim söz konusu ve Blizzard mağazasını gezerek seçim yapabilirsiniz.

   Blizzard Kara Cuma indiriminden yararlanabilmek için son gün 27 Kasım!

   Siber suçluların fırsat kolladığı Kara Cuma (Black Friday) süresince internette güvenli alışveriş için Kara Cuma İndirim Günlerinde Güvenli Alışveriş İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.