Bimer Şikayet Sorgulama Nasıl Yapılır?

   Başbakanlık tarafından kullanılan Bimer’e kişiler başvuru yapabilir ve ardından BİMER şikayet sorgulama işlemlerini direkt internet üzerinden gerçekleştirebilir.

   Bimer Şikayet Sorgulama Nasıl Yapılır?

   BİMER şikayet sorgulama işlemleri için kişilerin resmi internet sitesinin kullanabilmesini yanı sıra e-devlet üzerinden de sorgulama yapabilmesi mümkündür. Bu bakımdan iki farklı sorgulama ekranı üzerinden kişilerin ilgili ihtiyaçlarını karşılaması söz konusu olacaktır.

   Bimer sorgulama

   Bimer için yapılacak olan bu sorgulama işlemlerinde kişilerin iki farklı işlem yapabilmesi mümkün. Öyle ki Bimer için yeni bir şikâyetin oluşturulması ve başvurunun yapılması mümkün olacağı gibi kişilerin aynı zamanda mevcut başvurular için de durum sorgulama işlemlerini gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu açıdan bakıldığında kişiler istediği zaman Başbakanlık’tan destek sağlayabilmesi mümkündür.

   Gerekli olan alt yapı oluşturulmuş durumdadır. Kişiler herhangi bir sorun yaşamadan yapacağı sorgulama işlemleri ile birlikte kolay bir şekilde güncel bilgilere ulaşacak ve Başbakanlık tarafından yapılacak incelemelerle bilgi alma imkanı elde edecektir. Sizler de sunulan imkânlar dahilinde her zaman yaşadığı sorunlar da Bimer sistemini kullanabilirsiniz. Bimer kişilerin kolay bir şekilde yardım alacağı durumdadır ve bu bakımdan isteyen herkes herhangi bir zorluk yaşamadan sorgulama yaparak bilgi alabilecektir.

   Bimer başvuru

   Bimer başvuru sırasında kişilerin tüm detayları girmesi yeterli olacaktır. Detaylı bir şekilde bilgi girişi yapıldıktan sonra konuyla ilgili çalışmalara başlanacak ve kişilerin yaşadığı sorunlar için gerekli olan tüm destek Bimer tarafından sunulacaktır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.